No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#1 2020-07-19 12:31:59

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Anomalia z Innego Świata [Danat]

Equestria City... jedno z dużych miast jakich ich jest wiele w Oseii. Właśnie jesteś na odprawie i pamięcią wracasz do szczegółów misji jakie dostałeś...

"W okolicy Equestria City wykryto duże skupienie... nieznanej nam magii. Parę razy była już widywana tu i uwdzie, lecz tutaj miała siłę porównywalną do tej z Pierwszego Kontaktu 45 lat temu. Na jej skutek cały kraj Verusea uległa zagładzie. Twoim celem jest zlokalizowanie jej źródła i zbadanie jej... a jeżeli będzie stanowiła podobne zagrożenie co jej "bliźniaczka", masz za wszelką cenę ją podporządkowanie"

Ruszyłeś przez lotnisko. Z tego co wiesz, największe skupienie jej jest wokół budynku szkoły o nazwie "Canterlot High", więc albo ta szkoła musiała powstać na ruinach cmentarza... albo jeszcze gorzej. Mimo wszystko trzeba się temu przyjżeć zwłaszcza z jednego powodu...

"W okolicy od paru lat działa Peace Sentinel.... a skoro wykryto tam magie... spodziewaj się oporu i tego iż oni też będą prawdopodobnie węszyć" tak więc będą problemy co się potwierdziły już przy wyjściu z lotniska. Dwójka uzbrojonych żołnierzy. Szary wilk z białym pyskiem na hełmach sugeruje iż to właśnie operatorzy Peace Sentinel. Dokładnie 2 lata temu miało miejsce pewne zdarzenie... nie wiadomo do końca jakie bo Ani Peace Sentinel... Ani Konsul nie chcą się wypowiadać. Wiadomo iż ponad 86% Griffinburga poszło się jebać... a skoro Konsul był w to zamieszany... to wiadomo iż tam musiałą też działać jakaś magia. Dzięki temu też Rząd zatwierdził iż Operatorzy PS mogą swobodnie chodzić po mieście w osprzęcie i asystować policji. To utrudni zadanie... ale nieznacznie bo ty jesteś nowy... Peace Sentinel nie wie o twojej egzystencji...
I to jest obecnie twoja największa przewaga.
Według informacji od brata... masz wynajęty domek, około 1 kilometra od owej szkoły na wzgórzu... więc nawet stamtąd będzie można prowadzić obserwacje, gdyż stamtąd szkoła jest widoczna jak na dłoni.

Offline

#2 2020-07-19 14:57:28

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

Problematyczne. To było główną rzeczą jaką Feliks mógł powiedzieć o lotnisku. Ale cóż, tak to już jest w świecie zdominowanym przez PS. Celem jednak nie byli oni a, że akurat Feliks był przyzwyczajony do tego, że trzeba ich unikać i jak to robić w sumie nie było problemu. Po prostu przemknął tak szybko jak tylko się dało przez lotnisko. No ale cóż, trzeba jakoś dotrzeć do domu. Gdzie pewnie będzie musiał się przygotować. No ale cóż, musiał to zaakceptować. Nawet jeśli Kult Ekstazy był bardziej skupiony na osiągnięciu ostatecznego Szczytu przez życie pełne przyjemności i hedonizm, od czasu do czasu dostawał zadanie.
No i do tego fakt, że Konsul nie lubi raczej pokazywać się osobom innym niż... Konsul i jego członkowie.
To będzie problematyczne, ale za to...

Prawie natychmiast po wejściu do Miasta Feliks poczuł jak powietrze było inne. Założył swoje okulary przeciwsłoneczne i znowu włączył muzykę w słuchawkach. Rozglądając się po mieście z lewą ręką w kieszeni zaczął poruszać nią lekko tworząc znaki po czym wziął głębszy oddech i... mrugnął. To potwierdziło jego podejrzenia. Powietrze było magiczne. No ael trudno.

Pora ruszyć do nowego budynku i ustawić swoje... parametry. Oby była tam piwnica.


Glim Glam's special boy.

Offline

#3 2020-07-19 15:31:45

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

Nie było piwnicy... były dwie. Poprzedni lokator postanowił upierdolić piwnice dla piwnicy... do tego z włazem który można ukryć. Na planach budynku które były na biurku była zaznaczona tylko jedna piwnica... więc ukrycie tej niższej będzie dziecinne łatwe. Dodatkowo ma sekretne przejście do kanałów więc jak i tak zostaniesz zdemaskowany... to będziesz miał jak uciec. I teraz jak byłeś znacznie bliżej budynku to czułeś znacznie więcej magii w powietrzu... tak... dochodzi ona z tej szkoły, byle debil by się zorientował. Na biurku koło Planów miałeś jeszcze legitymacje oraz przybory do szkoły... brat pomyślał i o tym. Powoli zaczałeś się rozpakowywać kiedy ktoś zapukał.

Offline

#4 2020-07-19 15:47:19

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

Dwie piwnicy zapewnią bardzo dużą swobodę. Jedna jako fałszywka pełna gratów... I druga na rzeczy innego sortu. To zdecydowanie pomocne. Do tego dokumenty. Feliks zaczął się im przyglądać. Cóż, nie wyszedł na nim zbyt idealnie, ale mogło być gorzej. Nie miał w planach teraz bardzo na to narzekać. I chociaż już spojrzał na torby i zaczął myśleć by się rozpakować coś go od tego oderwało.
"[i]Kto mógłby tu pukać?[i/]" pomyślał młody Mag obracając głowę w kierunku drzwi. No cóż, trzeba iść zobaczyć. Poprawił kurtkę którą miał na sobie i poszedł w kierunku drzwi po czym otworzył drzwi.
- Tak? - zapytał osoby która stała po drugiej stronie.


Glim Glam's special boy.

Offline

#5 2020-07-19 15:51:42

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

Otworzyłeś i od razu co pierwsze zobaczyłeś to kobietę... błękitne włosy... z tego co słyszałeś to Vice Dyrektorka.
- Witaj. Jesteś Felix, prawda? Nazywam się Luna i jako Vice Dyrektorka Canterlot High chciałam cię oficjalnie przywitać w naszej szkole. Mam nadzieje iż podróż minęła bezproblemowo? - zapytała się ciebie z uśmiechem. W oddali widziałeś jak Jakiś Gościu bawi się dronem... auta tutaj zaparkowane tez niczego sobie, lecz bogactwem byś ich nie nazwał.

Offline

#6 2020-07-19 17:06:55

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

Feliks nie spodziewał się... Wice Dyrektorki. Po cholerę tu przyłaziła? Jaki był jej plan? Cel? no trudno. W każdym razie kiwnął głową.
- Tak, Feliks Kulig to ja. Nie podziewałem się... powitania od dyrekcji... w domu. Nie jest to coś co było raczej normalne u mnie w kraju - odpowiedział już po angielsku. - Ale tak podróż przebiegła nieźle - powiedział i przytaknął. Nie był do końca pewien czemu się tu zjawiła, nie odpowiedział jej uśmiechem z racji, że dalej na jego twarzy raczej widać było skołowanie niż coś innego.


Glim Glam's special boy.

Offline

#7 2020-07-20 00:13:58

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

- Wiem iż to niecodzienne, ale po ostatnich wydażeniach postanowiliśmy przywitać nowych uczniów. Tak czy siak witaj w Canterlot High. Jak mniemam masz wszystkie potrzebne rzeczy? - rzekła i podała ci notes. Tam jest plan zajęć na najbliższy rok. Ah... co tydzień inny rozkład zajęć. Będzie ciekawie.

Offline

#8 2020-07-20 00:23:52

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

- Owszem, mam już legitymacje i takie tam... - wskazał nonszalancko za siebie całą ręką po czym otworzył drzwi bardziej i wyszedł przed dom. - Nie powinno się rozmawiać tak przez próg - stwierdził. - Nie mogę niestety... zaprosić do środka bo nie jestem jeszcze w sytuacji by to robić - oznajmił biorąc notes i spoglądając na plan. Cóż, taki plan był... dziwny i dość nieefektywny, ale kim był on aby oceniać pracę szkoły? To też nie był jego cel. - To już wszystko? Prawdę powiedziawszy mam jeszcze przed sobą trochę pracy z rozpakowaniem i takie tam - zapytał po chwili.


Glim Glam's special boy.

Offline

#9 2020-07-30 16:56:33

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Anomalia z Innego Świata [Danat]

- Chciałam cię tylko przywitać. Poza tym to wszystko. Życze miłego dnia - powiedziała i ruszyła w stronę swojego samochodu. No... nie taka zła, raczej z nauczycielami nie będzie problem. No nic...

To co teraz zamierzasz robić?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sw63.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.6600.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl