No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#1 2020-08-31 15:22:53

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

[Sesja][EqD]Cena przysięgi

Ciężkie, chłodne poranne powietrze wdarło się do miejsca gdzie spałaś. Przykryta futrami i skórami. Włamujące się, przez szpary w ścianach i suficie światło nieprzyjemnie oświetlało twoją twarz zmuszając cię do otwarcia niechętnie oczu.
Twoje lewę przedramię zdawało się dziwnie pulsować, sprawiając ci ból, wraz z każdym niewielkim pulsem. Każdym drgnięciem mięśni. Z tego co usłyszałaś, było to całkiem normalne. Efekt powolnego budzenia się magii w twojej krwi i ciele.
Ból ręki zdawał się nie zanikać, nawet gdy ty już się przebudziłaś. Niestety w okolicy nikt nie był ci w stanie pomóc. Usłyszałaś jednak, od Orkowego Szamana, że są sposoby by się lepiej do tego przystosować. To jednak wymuszało na tobie wyruszenie w podróż.

Co prawda nie podjęłaś jeszcze decyzji, ale miałaś to zrobić dzisiaj.
Szaman oznajmił, że przygotuję ci wskazówki do drogi i potrzebne rzeczy.
Ale była też jeszcze jedna rzecz która wpływała na twoją pobudkę.
Twoje sny były bardzo dziwne. Zobaczyłaś w nich coś w zasadzie znajomego. Ale nie potrafiłaś sobie przypomnieć co. Coś jakby obietnica o której zapomniałaś.
Jednak nie było co zwlekać. Odpowiedź miałaś dać dopiero w południe, ale było jeszcze wcześnie. Więc nie musiałaś się jeszcze martwić.

Tylko...
Co to była za obietnica...


Glim Glam's special boy.

Offline

#2 2020-09-06 18:29:25

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][EqD]Cena przysięgi

Wstaje powoli i rozglądam się zaspana. Pospałabym jeszcze... ale oczywiście mój "budzik" w lewym ramieniu mi nie da, więc muszę wstać. Szykuje się powoli do wyjścia z chatki mając swoje mysli (Patrz post wyżej), a następnie wychodzę z Chatki. Nie ma odwrotu. Chce się dowiedzieć co jest poza tą wioską, wiem iż już nie wrócę bo to moja szansa na lepsze jutro... ale też chce obdarować tym jutrem tych tutaj... a do tego potrzebuje wiedzieć co jest poza tym regionem.

Offline

#3 2020-09-20 22:41:59

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][EqD]Cena przysięgi

Pierwszą częścią dnia było na ogół śniadanie.
Wśród orków śniadanie było akurat czynnością wspólną. dlatego też udałaś się do Hali Uczty. Reszta plemienia też powoli tam się zbierała a na stole pojawiały się powoli całe kotły z jedzeniem, bochenki chleba i talerze owoców.
Kilka osób skinęło do ciebie głową wiedząc, że dzisiaj jest całkiem możliwe przedostatni dzień w którym będziesz członkinią plemienia.
Mogłaś jeszcze spróbować z kimś porozmawiać, albo po prostu zjeść i przeczekać aż do czasu gdy będziesz musiała dać odpowiedź.


Glim Glam's special boy.

Offline

#4 2020-10-03 22:55:49

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][EqD]Cena przysięgi

Ja tu jeszcze wrócę, niech się nie martwią. Tak czy siak idę szukać mojego przyjaciela... dzięki któremu tutaj jestem. Mam miejsce koło niego, głównie dlatego iż nie raz ratowałam go i jestem jedną z jego najbliższych osób... nie mniej siadam i jak bedzie to spoglądam na niego.
- Witaj wodzu... ładny mamy dzisiaj dzień - zaczęłam rozmowę.

Offline

#5 2020-10-12 21:37:05

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][EqD]Cena przysięgi

Burknięcie było pierwszą odpowiedzą.
- Niezły - odpowiedział poważnym głosem zerkając na ciebie. - Podjęłaś już decyzje odnośnie wyruszenia? I jak ręka? - zapytał po chwili. Z dość niemrawym wyrazem twarzy.


Glim Glam's special boy.

Offline

#6 2020-10-22 20:16:42

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][EqD]Cena przysięgi

- Ręka okej... a co odejścia to wiesz iż to tylko na jakiś czas... zamierzam wrócić - powiedziałam do niego z uśmiechem.
- Im więcej dowiem się o tej mocy tym mniej będzie problemów w przyszłości. Poza tym też jestem ciekawa tego świata. Kto wie, może znajdę coś co pomoże wiosce - powiedziałam z uśmiechem a następnie zaczynam jeść z nimi śniadanie. No... czas spożytkować ten czas.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.6600.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl www.sw63.pun.pl www.elf-bot.pun.pl