No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#16 2020-10-30 17:31:04

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Wystawiam kubek.
- tyle mi starczy - powiedziałam a następnie wracam do siedzenia.

Offline

#17 2020-10-30 17:33:09

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Kubek został zabrany a ty wróciłaś do siedzenia. Minęła godzina, dwie, trzy. Zaczęło chcieć si się sikać. Nadal nie było znaku że jesteście blisko jakiegokolwiek celu.

Offline

#18 2020-10-30 17:34:32

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Watpie by pozwolili...
- Ej! potrzebuje się załatwić. dajcie jakąś miske czy coś!

Offline

#19 2020-10-30 17:42:03

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Usłyszałaś dźwięk przypominający dźwięk wajchy. W jednym z narożników twojej klatki w którym kraty miały dodatkową poprzeczkę otworzyła się dziura w podłodze. Zbyt mała by ktoś twoich rozmiarów mógł się przez nią prześlizgnąć ale wystarczająca by się załatwić. Ktoś obok na sznurku powiesił wilgotną gąbkę, na oko czystą.
- rób co musisz i wytrzyj się potem. - rzekł głos mężczyzny którego słyszałaś wcześniej.

Offline

#20 2020-10-30 17:43:58

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Kurwa ja muszę sikać. Tak czy siak załatwiam sie a następnie zostawiam sobie gąbkę, no chyba iż będą chcieli ją spowrotem.

Offline

#21 2020-10-30 17:53:07

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Nie miałaś problemu z trafieniem w dziurę... właściwie niemożliwe było nie trafienie. dziura była otoczona polem telekinetycznym. Sprytne... oszczędza sprzątania. Gąbkę zabrali na sznurku tak jak jak ją podali a dziura się zamknęła. znów nastała cisza.

Minęły może 2-3 godziny zanim zaczęliście się zatrzymywać. Słyszałaś teraz więcej głosów, dużo więcej dźwięków. Chyba byliście w jakimś mieście... i to chyba jakimś dużym mieście.

Offline

#22 2020-10-30 17:55:46

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Aukcja... no to będzie ciekawie. Czekam aż mnie wypuszczą. Ciekawa jestem który będę miała numer.

Offline

#23 2020-10-30 18:21:05

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Po jakimś czasie zatrzymaliście się kompletnie. Lampa w twojej klatce zapaliła się co przez moment oślepiło cię jako iż byłaś przyzwyczajona do półmroku jaki panował wcześniej.
- Wszyscy wstawać i nie ruszać się. - zabrzmiał głos tej kobiety która przyniosła wam jedzenie. Po chwili usłyszałaś kroki. Pewne, mocne, dumne. Towarzyszył im dźwięk poruszającej się zbroi płytowej. Kroki zatrzymały się przy twojej klatce.
- Znam tą wilczycę. Pracuje dla mnie. Masz ją wypuścić. - usłyszałaś głos który był ci znajomy. głos pełen dumy, potęgi. Władczy głos którego nie powstydziłby się żaden król w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Zasłona ciemności wyparowała z pomiędzy krat a ty ujrzałaś Gilgamesha w jego standardowej, złotej zbroi władcy. Kraty otworzyły się a twoje kajdany opadły otworzone zaklęciem. Gilgamesh spojrzał na ciebie z góry i uśmiechnął się lekko.
- Daj jej buty - rzekł do osoby która mu towarzyszyła. Ciemnoskóra elfka podeszła do ciebie i podała ci parę ładnie wyglądających butów.
- Chodź za mną - rzekł do ciebie Gilgamesh i ruszył w stronę swojej karocy.

Offline

#24 2020-10-30 18:26:06

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

No to idę za nim zdezorientowana.
Nie wiem co się dzieje... czy wypuszcza mnie... czy zostaje jego niewolnicą... czy kurwa mnie zje.
...
...
Nie ściemniam, panowała plotka w HiveWorldzie iż Gilgamesh zjada młode dziewczyny.

Offline

#25 2020-10-30 18:43:05

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Wsiedliście do karocy i ruszyliście. Elfka siedziała koło ciebie, obie siedziałyście naprzeciwko Gilgamesha który siedział przez moment z przymkniętymi oczami jakby zbierając słowa. Po chwili je otworzył i spojrzał na ciebie.
- Wiem kim i czym jesteś Aleila. Należysz od teraz do mnie. ale nie będę cię traktował jak pierwszego lepszego niewolnika. Będziesz pracować dla mnie w pałacu i poza nim. Masz wolność słowa i możesz mi odmówić gdy każę ci coś zrobić. Ale za każdą rzecz którą dla mnie zrobisz zostaniesz nagrodzona odpowiednio. Gdy dojedziemy do zamku dam ci czas by oswoić się z twoją nową pozycją. Siduril - tu wskazał na elfkę siedzącą koło ciebie - odpowie na każde twoje pytania dotyczące twoich zadań. Byłbym bardzo zadowolony gdybyś dotrzymała mi towarzystwa wieczorem podczas kolacji - rzekł do ciebie po czym znów zamilkł zatopiony w myślach. Miałaś wrażenie że coś go trapi... coś go martwi.

Offline

#26 2020-10-30 18:50:23

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Uśmiecham się. Nie jest spasionym zboczeńcem, ani jakiś zwolennikiem sado maso... lecz ofiarą. Tak mamy jego akta. Tak czy siak... kłaniam się lekko do niego.
- Mimo wszystko będę wykonywała każdy rozkaz, jakikolwiek by on nie był. Skoro wiesz czym jestem - spoglądam na niego poważnie.
- TO wiesz iż MY nie mamy żadnych oporów przed wykonaniem jakiegokolwiek rozkazu.

Offline

#27 2020-10-30 19:01:50

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

- Pomyślę o tym. - Gilgamesh odparł bez otwierania oczu. Dojechaliście do pała cu i karoca się zatrzymała. Gilgamesh wstał i wysiadł razem z wami.
- Siduril zaprowadź Aleilę do łaźni i przekaż Ninie że ma przygotować dla niej odpowiednie ubrania - rzekł ruszając do środka. Siduril tylko skłoniła głowę po czym spojrzała na ciebie.
- chodźmy zatem. Ciepła kąpiel dobrze ci zrobi. - rzekła. Widziałaś że nakreśliła jakiś symbol palcami i usłyszałaś jak mówi.
- Nina. Nasz pan chcę byś przygotowała ubrania dla nowej służki - rzekła po czym opisała dokładnie twój wygląd i... wymiary ciała. Nie przypominasz sobie by cię mierzyła.

Offline

#28 2020-10-30 19:04:54

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Widzę iż ma ten sam talent co Artemida... nieźle. Tak czy siak czekam. W między czasie spoglądam na Siduril i sie pytam.
- To jakie mam obowiązki? Mamy jakąś podzieloną pracę czy robimy wszystko po równo? - zapytałam się. No... to się teraz zacznie.

Offline

#29 2020-10-30 19:14:23

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Byliście w drodze do łaźni gdy zadałaś pytanie. Siduril spojrzała na ciebie z lekkim uśmiechem.

- Najważniejszym z naszych obowiązków jest wykonywanie poleceń naszego pana. Ja jestem swego rodzaju "zarządcą" służby pałacu. Nasze kwatery znajdują się niedaleko kwater Gilgamesha. Mamy pokój wspólny miedzy naszymi sypialniami, w nim jest tablica na ścianie. Każdego ranka umieszczam na niej rzeczy do zrobienia tego dnia. każda z nas ma przydzielone po 3 zadania osobiste. Resztę zadań współdzielimy z resztą służby zamkowej i możemy je wykonać wedle naszego uznania. Jeżeli jakieś z przydzielonych ci zadań nie będzie ci odpowiadało, na przykład będziesz się źle czuła, nie na siłach, będziesz miała te dni... Powiadom mnie o tym a znajdę ci inne lżejsze zajęcie. Poza naszymi zajęciami mamy swobodę poruszania się po całym pałacu. - rzekła.

Skończyła mówić akurat jak doszliście do łaźni. Była to naprawdę duża i pięknie ozdobiona łaźnia, piękne wzorzyste kafelki na podłodze, nisza kąpielowa była bardziej wielkości małego basenu, ściany wyłożone kafelkami prezentowały pejzaż złożony z wielu różnych krajobrazów. Dosyć szybko załapałaś widząc jeden ze szlafroków że to łaźnia samego króla a nie "łazienka służby".

Ostatnio edytowany przez Kamiros Torino (2020-10-30 19:15:22)

Offline

#30 2020-10-30 19:18:00

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

- Naprawdę mogę z niej skorzystać? - zapytałam się nie pewnie. Znaczy... wiem iż sam powiedział, ale wciąż czuje się nie pewnie. Jeśli mogę to wchodzę i zaczynam się dokładnie myć i szykowac. Trza zrobić drugie pierwsze wrażenie.
- Właśnie... jak wyglądają ubrania nasze... chciałabym wiedzieć jeśli nie ma problemów.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-fan-game.pun.pl www.6600.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl www.elf-bot.pun.pl www.sw63.pun.pl