No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2021-03-02 19:49:27

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

[Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Męcząca przeprawa przez może prawie was złamała. Prawie. Ostatecznie jednak, udało się wam dotrzeć do Cervidas. Obolali i utraciwszy sporą część ekwipunku który posiadaliście, musieliście zacząć planować od nowa. Concordia wciąż była waszym głównym celem, przynajmniej na teraz, ale musieliście znaleźć metodę zdobycia nowego ekwipunku i pieniędzy.

Starlight westchnęła głośno ślęcząc nad mapą leżącą na stole. Przerywając monotonie skrzypienia pióra. Ty w tym czasie wyglądałeś przez okno, spoglądając na bezkresną otchłań w której wasz statek zatonął. Jelenie z tego miasta były jednak były bardzo pomocne, zapewniając wam wikt i opierunek. Podobno skontaktowali się nawet z Equestriańską ambasadą aby zapewniła wam nowy statek. Wasz cel był jednak dalej na północ, więc ze statku nie skorzystacie.
Drzwi otwarły się nagle i z hukiem.
- Dobra gagatki! Mam dla was dwie wieści! - głos Stara wyrwał cię z twoich myśli, ale Starlight nie obróciła głowy. - Dobra jest taka, że jutro przyjedzie karawana z Equadoe, która powinna dostarczyć jedzenie i ubrania dla ocalałych. Więc pewnie będziemy mogli się razem z nimi zabrać. Zła jest taka, że odjeżdżają za tydzień więc jeśli chcemy się z nimi zabrać, będziemy musieli poczekać tydzień. - oznajmił donośnie, wpatrując się w was, po czym postawił tacę z jedzeniem na stół.
- Oprócz nich, możemy spróbować też ruszyć samemu... ale nie wiem czy jesteśmy na taką podróż gotowi. - oznajmiła Starlight wreszcie obracając się w kierunku Stara. - Wiesz co dostarczą tą karawaną? - zapytała. Star pokręcił głową.


Starlight osunęła się na krześle i znów westchnęła.
- No to jesteśmy w trudnej sytuacji... -


Glim Glam's special boy.

Offline

#2 2021-03-02 20:11:00

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

- Nie chciałbym ruszać nie przygotowany. Co z naszych zapasów ocalało? - zapytałem się. U mnie nie wiele zostało... w sumie tylko to co miałem przy sobie czyli mój nowy pancerz, broń oraz dziennik z którym siedziałem i ostatnio trzymam przy sobie... tak czy siak wracam do spoglądania na ulicę dalej słuchając.
- Bo jeśli była by opcja uzupełniania ich i możliwie dowiedzenia się więcej o drodze... to raczej czekanie nie miało by wtedy sensu, nie?

Offline

#3 2021-03-03 21:47:44

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Starlight spojrzała na swoje notatki.
- Cóż... dwa z namiotów zostały, zostały nam też śpiwory, ale większość jedzenia zostało zniszczone. Jedna z lin zniknęła... Krucho też u nas z pieniędzmi. Większość tego co było w mojej torbie zniknęło - oznajmiła Starlight.
- Ja mam wciąż trochę kasy. Więc może dam radę dokupić nam liny i prowiantu - rzucił Star.
- Prowiant raczej powinien być pierwszym wyborem. Linę dałabym radę naprawić gdybyśmy znaleźli drugą połowę - odpowiedziała klacz.
- No dobra, to żarcie. Moon, idziesz poszukać ze mną liny? Może coś się ostało na wraku - na twarzy Stara wymalował się szelmowski uśmieszek.


Glim Glam's special boy.

Offline

#4 2021-03-03 21:55:14

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

- U mnie ocalało najmniej. Mój Pancerz, Broń oraz dziennik - rzekłem. Po chwili Spojrzałem na Stara jak się mnie spytał.
- Poszukać nie zaszkodzi... - poszedłem z nim mając złe przeczucia co do tego uśmiechu... NAPRAWDĘ złe przeczucia. Ostatni raz jak tak się uśmiechnął to musieliśmy spierdalać przed Luną... do dziś mam koszmary od niej. No nic... idę i modle się przy okazji żeby to było TYLKO szukanie liny.

Offline

#5 2021-03-07 12:29:34

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Niedługo później zarówno ty jak i Star wyszliście na zewnątrz i zaczęliście się kierować w kierunku wraku statku. Chociaż część rzeczy pewnie została już albo odzyskana, albo skradziona, liny nie powinny być problemem.
Droga nie była bardzo długa, więc dość szybko byliście już na plaży, rozglądając się po zniszczonych deskach i skrzyniach.
- Ej Moon, spędziłeś kiedyś noc z Jeleniem? - zapytał nagle Star, znowu przybierając swój dziwaczny uśmieszek.


Glim Glam's special boy.

Offline

#6 2021-03-09 16:45:39

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Przystaje i spoglądam na niego.
- Całe życie spędziłem albo w Cloudsdale albo w Canterlocie. Jelenie widzę pierwszy raz. mam nadzieje iż to odpowiedź na twe pytanie - rzekłem i szukam dalej potrzebnych rzeczy i ewentualnie reszty mych rzeczy. W międzyczasie pytam.
- Czemu pytasz?

Offline

#7 2021-03-11 21:54:48

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Star zaśmiał się cicho.
- Ah to widzisz, mam dla ciebie okazje życia. Jest tutaj taka jedna która w życiu nie spała z kucykami i jest całkiem zainteresowana. Powiem więcej, jest bardzo zainteresowana i chętnie poleciała by nawet drużynowo. To jak? Chętny? Pokazała mi jak związała supełek na tym patyczku od wiśni i to samymi ustami, więc jestem prawie pewien, że tej nocy nie da się zapomnieć - zaproponował odwracając się w twoim kierunku z... bardzo intrygującym wyrazem twarzy. Jakby sama idea go ekscytowała.


Glim Glam's special boy.

Offline

#8 2021-03-16 12:52:18

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Spoglądam na niego i mówię.
- Tak naprawdę jestem ci potrzebny byś mógł wychędożyć jakiegoś Jelenia? Naprawdę? Pamiętam jak to chwaliłeś się przedemną i resztą naszego zespołu jak to "jesteś wstanie zastąpić cały oddział" i że sam seks z tobą to coś ala grupowy seks - rzekłem z uśmiechem do niego jak to próbował tym tekstem poderwać nasze towarzyszki z drużyny.

Offline

#9 2021-03-17 00:32:50

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

- Oh to się przecież nie zmieniło - oznajmił dumnie jednorożec i zaśmiał się rubasznie. - Nie robię tego dla siebie Moon, tylko dla ciebie. Może i już nie jesteś prawiczkiem, ale w zamtuzie liczy się mniej, zwłaszcza w zamtuzie podmieńców. A tak, nie tylko zasmakujesz świata, ale może i nauczysz się tego i owego. W końcu nie możesz zawieść swojej przyszłej żony czy tam męża. Nie oceniam. A w końcu jak lepiej czegoś się nauczyć niż w praktyce? - definitywnie nie przestał próbować cię przekonać.


Glim Glam's special boy.

Offline

#10 2021-03-17 13:59:55

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Staje i robię swoją typową minę typu "Skończ waść, bo cie walne". Dalej szukam liny.
- Słuchaj... rozumiem iż martwisz się o takie rzeczy. Ale też pamiętaj iż mam... mówiąc twoim językiem... na celowniku swoją przyjaciółkę z dzieciństwa i to na niej się chce skupić. Teraz ona jest w niebezpieczeństwie i nie za bardzo mnie teraz obchodzi seks... wiesz iż ja mam inne metody na uspokojenie

Offline

#11 2021-03-24 22:09:48

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Star przyglądał ci się jeszcze przez parę sekund ale wreszcie westchnął.
- No trudno. Ale potem nie przychodź do mnie z płaczem jak nie będziesz wiedział co z nią zrobić typie. - potem odwrócił się i ruszyliście dalej na poszukiwania liny.

Trochę wam zeszło, niestety, było tu sporo skrawków które raczej się do niczego nie nadawały. Większość bagażu i skrzyń też już zniknęła, zostawiając na plaży w większości kawałki drewna i tego typu resztki statku.
- Nie! Nie nie! - usłyszeliście nagle czyjś krzyk. Raczej zdenerwowany. - Na otchłań i wszystkie gwiazdy! Przecież to jest nie do pomyślenia! Nie mogę w ten sposób się tam udać! Jeśli to znaleźli to... Argh! Nie mam nawet czym... No złaź ty przeklęta... - kolejne słowa zdawały się nie być w waszym języku, ale odgłos dobiegał z małego lasku znajdującego się w pobliżu.


Glim Glam's special boy.

Offline

#12 2021-03-31 22:05:28

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

- Uwierz mi. Wiem co robić. Mimo iż nie robie tego, to nie zna... - zacząłem lecz przystanąłem, Star pewnie też. Daje znać kopytem byśmy podeszli tam ale ukradkiem by odkryć kto tak hałasuje. No... ocalił mnie ten ktoś od tej rozmowy ze Starem. Mimo wszystko skupmy sie teraz na obecnej robocie.

Offline

#13 2021-04-09 22:43:33

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Przekraczając kilka wydm i wkraczajac do niedużego zalesionego fragmentu wybrzeża, zobaczyliście wysoką sylwetkę sterczącą nad ciałem jakiejś klaczy.
Starając się... urwać jej twarz. Wy dwaj w tym czasie skryliście się za drzewem, ale istota zdawała się nawet was nie zauważyć.
Nie wyglądała jak kucyk, stała na dwóch nogach i miała ekstremalnie chude palce, w zasadzie, wyglądało to jakby nie miała ani skóry, ani mięśni, ale forma kostna nie przypominała minotaura, albo czegokolwiek wam znanego.
- Aaa! Ty pie... Nie... Nie... Oddychaj, powolutku. Raz... dwa... raz, dwa. Ah. Dobra, jeszcze raz. Potrzebuję tej twarzy - raz jeszcze spróbował wbić swe kościane palce w twarz i ją urwać.


Glim Glam's special boy.

Offline

#14 2021-04-16 12:26:50

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Spoglądam na to wydarzenie z takim... co się tu odpierdala.
- Star, czy ja widzę kościotrupa, na dwóch nogach który chce oderwać martwemu kucowi twarz? - zapytałem nie odwracając wzroku. Sam mam trudności by uwierzyć co tu się odwala... a jednak, stoi przedemną kostek. Sam mam broń gotową do ataku jakby okazał się... agresywny, choć już dał znać iż prawdopodobnie jest... bo w końcu nie wiem czy ten kucyk jest jego ofiarą czy tego sztormu.

Offline

#15 2021-05-06 20:29:41

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Knave]0-XXI Podróż Głupca

Zakradliście się bliżej, obserwując uważnie szkieleta próbującego zrobić to co robił.
Niestety, usłyszeliście głośne trzaśnięcie pod kopytkiem Stara. Szkielet spojrzał w waszą stronę, zachwiał się, wylądował na kości ogonowej i zasłonił się rękoma.
- A! Do tyłu wy przeklęte konie! Do tyłu! - brzmiał na zaskoczonego, machając rękoma w waszym kierunku.


Glim Glam's special boy.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gim2wswaju.pun.pl www.pedagogika-aps.pun.pl www.se-k800i.pun.pl www.coolgamersm2.pun.pl www.naszastrefa.pun.pl