No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2017-06-03 17:11:00

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Wbiłaś do rezydencji i nikogo w niej nie było. Pusto kompletnie. Ani żywej duszy. Oznacza to iż sprawcy musieli tutaj nie przyjść po ciebie lecz po... Madlein. Jej też nigdzie nie było... lecz pałac był czysty i zadbany... jakby poszła dobrowolnie. Hmm... może monitoring coś pokaże. Kiedy sprawdzałaś nagrania, to zauważyłaś jedno. pewnego pegaza w kombinezonie do skradania. Koło niego było dwóch rebeliantów.
- To ona? - zapytał się Lukarianin.
- Ta... - rzekł pegaz. Drugim rebeliantem była klacz... miała róg, a na grzbiecie Madlein.
- Cholera SW... jeśli inkwizytorka wróci? Pośpieszmy się.
- Jak wróci to będzie jej problem... sama zaczęła chcąc wychować to dziecko na sługę Galaxa - warknął Pegaz.
- Więc gdzie ją bierzemy? Do MetroCity nie możemy z wiadomych powodów. Może do Bazy Hallow?
- Dobry pomysł. Tam ją odbiorą... - rzekli i wyszli z kadru... pegaz jednak został i spojrzał na kamerę.
- A ty zapłacisz za swoje zbrodnie... oj zapłacisz - rzekł i wycelował pistoletem laserowym (equestriańska broń przyboczna) i wystrzelił niszcząc kamerę. Kamery nie zarejestrowały gdzie się udali.

Offline

#32 2017-06-03 17:31:10

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Oglądam uważnie nagranie po raz drugi i staram się je wnikliwie przeanalizować. Odkładam rapier na stół i wysyłam kopie do siedziby inkwizycji, z raportem o naruszeniu bezpieczeństwa oraz o porwaniu. Po przesłaniu kopii, udaje się na miejsce gdzie zostali nagrani rebelianci i dokładnie je przeszukuje, to samo robię z pokojem Madlein.
-Jeszcze za to zapłacą... nawet nie wiedza jak wysoka cenę.

Ostatnio edytowany przez Voltiur2 (2017-06-03 17:31:44)

Offline

#33 2017-06-03 17:34:53

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

To byli zawodowcy gdyż wszystko było bez najmniejszego naruszenia. Tam gdzie zostawiono, tam jest. Po jakimś czasie dostałaś wiadomość od Siedziby Inkwizycji.
"Zadanie ma priorytet. Przeanalizujemy materiał" tylko tyle było w wiadomości. Oznaczało iż masz zostawić życie prywatne i szykować się do misji. Nie bez przyczyny w słowach przysięgi inkwizytorki było słowo "Państwo i Galax zawsze priorytetem"

Offline

#34 2017-06-03 17:43:10

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Meine ehre heißt treue.
Wypowiedziałam pod nosem i odpisałam tym samym do seidziby inkwizycji. Ruszyłam po rapier, a następnie poszłam do salonu, by odpocząć przez chwile. Wezwałam woznice i kazałam mu obudzić mnie za dwie godziny i ucięłam krótka drzemkę. Po obudzeniu szykuje się do podróży oraz biorę wszystko co będzie mi potrzebne do wykonania zadania. Ubieram się w kombinezon i przyczepian do jego boku rapier. "Jeśli ci "zawodowcy" myślą, że są w stanie mnie ukarać czymś takim.. tobardzo mocno się zdziwią." Gdy jestem gotowa, to wsiadam do wozu i wyruszam by wykonać powierzone mi zadanie.

Offline

#35 2017-06-04 20:44:39

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Wyruszyłaś więc w drogę do Manehattanu. Kiedy tam dotarłaś dzień później zobaczyłaś iż plotki były prawdziwe. Całe miasto było kompletnie wyludnione, ani żywej duszy nie licząc ciebie oraz Carrot Heliosa, jego naukowców oraz sił SynOrg. Samo miasto było w ruinie a w jego sercu górował potężny ośrodek badawczy gdzie była też jedna z fabryk Dronów Galaxa. Sama się dowiedziałaś niedawno iż owe drony są robione z mieszanek przerobionych kucy, Gryfów, Lukarian i innych którzy byli w nieodpowiednim miejscu. Kiedy dotarłaś do środka przywitała cię młoda klacz pegaza o jasnej blond sierści i białej grzywie zwinięty w kok. Miała na sobie kitel naukowca z logiem Galaxa. Kiedy wysiadłaś ukłoniła się lekko.
- Witam, pani Inkwizytorki. Dyrektor Carrot Helios czeka na panią w gabinecie...

Offline

#36 2017-06-04 21:39:59

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Rozumiem.
Spoglądam na klacz z obojętnością.
-Prowadź. Nie ma czasu na zbędne konwenanse.
Idę za klaczą do gabinetu jej przełożonego. Gdy przekraczam próg, to zwracam się do niego dość chłodnym tonem.
-Witam, Helios...

Offline

#37 2017-06-04 21:43:54

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Dyrektorze Helios, dla ciebie - powiedział równie chłodnym tone pomarańczowy kuc o błękitnej grzywie. Siedział w białym kombinezonie z logiem Galaxa oraz miał przy sobie POTĘŻNY rewolwer S&W 610. Pamiętaj iż on jest tutaj twoim szefem.
- Jak mniemam, Zabójczyni zwana raczej Wielka Inkwizytorka wtajemniczyła cię, po co cię tutaj zabrano, prawda? - zapytał się raczej z wyboru. No... widać iż się nie polubicie.

Offline

#38 2017-06-04 21:54:20

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Podchodzę do jego biurka i staję naprzeciw wpatrując mu się w oczy.
-Poinformowała mnie, kto jest cele, oraz o tym, ze to TY dajesz środki na jego złapanie.
Robię krótką pauzę.
-Lepiej, żeby się udało złapać tą wywłokę. Bo inaczej sam wiesz co się stanie. Teraz zamieniam się w słuch. Helios...

Offline

#39 2017-06-04 22:00:27

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Nam obu się to stanie, choć mnie oszczędzi w jakiś sposób wkońcu to ja robię dla niego Super Broń a inni by nie podołali - wstaje i podchodzi do okna skąd jest piękny widok na ruiny miasta. Ogier spojrzał po tobie.
- 8 godzin temu, wypuściłem transport z więźniami którzy "przez przypadek" usłyszeli o tym iż trzymamy Allana tutaj. Przed paroma minutami dostałem powiadomienie o tym iż udało się rebeliantom odbić transport, więc to tylko kwestia Dni nim twilight tutaj ruszy. Dowódcy Ruchu Oporu pewnie nie będą chcieli ryzykować ale znając porywczość Twilight... pójdzie tutaj sama albo z paroma ludźmi... mimo wszystko w padnie w pułapkę. Twoim celem będzie upewnienie się iż ona tutaj trafi poprzez tropienie tych uciekinierów. To potwierdzi tezę iż tutaj trzymamy jej "Kochanego Idiotę".

Offline

#40 2017-06-04 22:05:20

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Chcesz mi powiedzieć, że mam tropić zbiegów, których sami wypuściliśmy.
Spoglądam na niego z lekko uniesioną brwią.
-Moze mam się dać im jeszcze złapać i to jej potwierdzić, hmm? Nawet jeśli ich wytropię, to co jeżeli ona tu nie ruszy?

Offline

#41 2017-06-04 22:07:50

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Ruszy ruszy. Rusz troche głową. Zaczną coś podejrzewać jak nie ruszymy w pogoń za więźniami do przemiału, których zawsze ścigamy. Jak dowiedzą się iż ich nie ścigamy to wtedy zaczną coś podejrzewać. A skoro inkwizytorka ich ściga to tylko potwierdzi się plotka o tym iż prowadzimy tu specjalny projekt który położy kres rebelii - powiedział spoglądając ma miasto.
- Poza tym dla Twilight, motywacja z jej mężem wystarczy... znam ją ze szkoły więc wiem iż popełni taki błąd...

Offline

#42 2017-06-04 22:14:28

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Sapnęłam ciężko i spojrzałam na miasto przez szybę.
-Rozumiem, że oddział do pościgu już na mnie czeka. 
Przenoszę spojrzenie na niego.
-Zakładam, ze nie masz nic przeciw, jeżeli ktoś z uciekinierów poniesie uszczerbek na zdrowiu. Wszak muszę zadbać o wiarygodność. Co dokładnie dostanę? Bo wiedz, że nie ruszam w pogoń samotnie...

Offline

#43 2017-06-04 22:17:59

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- 20 standardowych dronów oraz 3 najnowoczeszniejsz drony ciężkie z działkami. Standardowe mają normalne Karabiny Kolejowe. Czekają już na lądowisku przy przydzielonych wam dwóch Lądownikach. Nie trać czasu... transport zaginął 20 kilometrów od miasta, w lesie. Poznasz po smudze dymu. Powodzenia - rzekł i wrócił do pracy przy komputerze.

Offline

#44 2017-06-04 22:27:09

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Uśmiecham się lekko.
-Do zobaczenia po wszystkim.
Opuszczam gabinet dyrektora i żwawym krokiem kieruję się w stronę lądowiska, by dołączyć do czekającego na mnie oddział gończego. Gdy dotrę na lądowisko, to bez zbędnych ogródek wsiadam do wahadłowca i wydaję rozkaz startu i skierowania się na miejsce "ataku". Podczas lotu, zakładam pas z rapierem oraz kaburą, w której znajduje się pistolet. Przebieram się również w kombinezon bojowy.
-Zakończmy tę farsę...
Rzuciłam sama do siebie podczas przygotowań.

Offline

#45 2017-06-04 22:40:49

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Miałaś przy sobie stary aczkolwiek wciąż wysłużony Equestriański Standardowy Pistolet Laserowy. Wystrzeliwał wiązkę czerwonego lasera która ma szanse nawet spopielić wroga, choć udawało się to tylko w 10 %. Prócz standardowych "chudych" dronów widziałaś także wielkie drony o potężnych działach na jednej ręce. Widać iż sam wygląd powoduje iż nie chce się z nim zadzierać. Po chwili dotaliście na miejsce ataku i prawda, wszystkie drony nie żyją, a ślady wskazują na Rebeliantów... dobrze wyszkolonych. To tylko potwierdza iż w pobliżu musi znajdować się Twilight.

Pistolet Laserowy; http://d2rormqr1qwzpz.cloudfront.net/ph … 7-lp-a.jpg
SynOrg wersja Podstawowa: http://i.imgur.com/OmgzkOn.jpg
SynOrg wersja Opancerzona: https://files.garrysmods.org/5706/1/1024x768.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelgilius.pun.pl www.swintuszek.pun.pl www.szuszu.pun.pl www.podrozuj.pun.pl www.youots.pun.pl