No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#16 2018-08-22 18:17:23

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Podchodzę blisko do niej.
- Miej oczy otwarte... mam dziwne przeczucie iż coś się może stać - powiedziałam i zbliżam się do głazu.

Offline

#17 2018-08-22 18:41:17

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Łowca bacznie się rozgląda skrycie za jakimś niebezpieczeństwem kiedy ty powoli zbliżasz się do owego głazu w pewnej chwili dostrzegasz jak pośród drobnych odłamków coś leży i delikatnie świeci, gdy odgrzebujesz to widzisz iż jest to jakiś świecący ciemno zieloną barwą kamień. Ciekawość nie omieszkała ci go podnieść i wraz z dotykiem owy kamień mocniej zalśnił, a twój wzrok spowiła ciemna zieleń, wydałaś z siebie krzyk, a w pewnej chwili dostrzegłaś jak forteca płonie, większość twych towarzyszy leży martwa, do fortu weszła grupa dziwnie ubranych postaci całkowicie na czarno z czaszkami na głowach widać iż czegoś jak by tutaj szukali i w pewnej chwili skierowali się do przywódcy tego stada, gdzie stałaś druga ty chowając się za nim.

Nagle czujesz jakiś lekki ból na pyszczku, a ty otwierasz swe oczy i widzisz jak cię łowczy Gorky lekko obija po pyszczku byś się wybudziła. Byłaś odsunięta od tego głazu.

- Ej wstawaj! Słyszysz mnie!? Co cie jest...cholera zabiją mnie...
**Powiedział widocznie przestraszonym głosem.**

Offline

#18 2018-08-22 18:47:50

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

- Spokojnie... nie zabiją... - rzekłam wstając ociężale... wizja jakaś... czy co... nie wiem... musze to przemyśleć i zanalizować na spokojnie. Narazie spoglądam na łowczego...
- Wracajmy. Lepiej stąd idźmy - powiedziałam i ruszam powoli do fortu. Spoglądam na niego po chwili.
- Ile byłam nie przytomna?

Offline

#19 2018-08-22 18:58:35

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Uff... całe szczęście myślę iż nie powinno nas tu jednak być.

**Powiedział do ciebie, a następnie spojrzał na głaz i zaraz z powrotem na ciebie.**

Byłaś nie przytomna jakoś tak mhm... **Popatrzył w kierunku słońca** Prawie półtorej godziny...

**Odpowiedział ci łowczy, a wy po chwili wróciliście do swego domu, gdzie czekał na was komitet powitalny widocznie wódz nie był zachwycony tak długą nieobecnością twoją, ten łowczy widocznie był nieco przerażony widząc spojrzenie wodza.**

GDZIE WYŚCIE SIĘ PODZIEWALI DO CHOLERY!?

Offline

#20 2018-08-22 19:03:01

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Wdech i wydech.
- Dziwna anomalia 40 minut stąd. Jako iż ten omen był niepokojący i nietutejszy postanowiłam go zbadać. Widziałam go jeszcze raz w nocy, lecz myślałam wtedy iż mogło mi się to tylko przyśnić lecz zeznania łowczego potwierdziły iż "coś nie stąd" tam było. Jednym z moich obowiązków jest wkońcu badanie takich rzeczy. Poza tym drugi gwardzista przy bramie miał poinformować o naszym wyjściu - powiedziałam pewnie.
Przy nim trzeba mówić pewnie i z przekonaniem.

Offline

#21 2018-08-22 19:12:49

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Wódz spojrzał po was wyraźnie gniewnie i zerknął na gwardzistę, który najwidoczniej zapomniał mu o czymś powiedzieć**

To prawda!? - Zapytał się wódz gwardzisty.

Nie, to nie prawda nic do mnie takiego nie dotarło, widziałem jak wychodzili z fortu, lecz nic nie wspominali w jakim celu.

No dobra, któryś kłamie, więc przyznawać się, który inaczej każdy oberwie, a ciebie zamknę na miesiąc pod kluczem! - Powiedział wyraźnie ostrzegawczo wódz.

Offline

#22 2018-08-22 19:22:35

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

- Ja nie kłamie. Nawet jeśli, to wykonywałam swoją pracę. Miałam od tak zignorować fakt iż coś groźnego mogło zagnieźć się blisko fortu? - spytałam się. Łowczy miał zająć sie informowaniem jego. Spoglądam na niego z zaciekawieniem.

Offline

#23 2018-08-22 19:41:50

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Wódz spojrzał po was, szczególnie na ciebie i wskazał ci łapą byś udała się do swego pomieszczenia medycznego, ten podszedł do łowczego i kazał mu wykonać serię ciężkich ćwiczeń by w pewnej chwili dać się do ciebie na osobności.

-Dobra więc powiedz mi no co takiego tam widziałaś?

Offline

#24 2018-08-22 19:47:33

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

- Wpierw w nocy kiedy się obudziłam usłyszałam dziwne dźwięki oraz ślady na podłodze. Ruszyłam za nimi i dotarłam na mury. uwagę moją przykuło bardziej rozgwieżdżone niebo, a na nim świetlisty obiekt, który leciał gdzieś kawałek dalej stąd mogło to przypominać coś na wzór spadającej gwiazdy, lecz za wolno na takową. Myślałam iż to sen głównie dlatego iż się potem obudziłam koło ciebie. Nagle dostałam raport od tamtego Łowczego iż coś było w miejscu które mi wskazał którym to było też to miejsce o którym ci wspomniałam iż niby widziałam je w śnie. Udaliśmy się tam i zobaczyliśmy przeciętą na pół skałę. Podeszłam zaciekawiona by ją zbadać... bo nie przypominam sobie stworzenia stąd co miało by tak silne szpony by równo przeciąć skałę. Ciekawość nie omieszkała mi go podnieść i wraz z dotykiem owy kamień mocniej zalśnił, a mój wzrok spowiła ciemna zieleń, a w pewnej chwili dostrzegłam jak forteca płonie, większość towarzyszy leży martwa, do fortu weszła grupa dziwnie ubranych postaci całkowicie na czarno z czaszkami na głowach widać iż czegoś jak by tutaj szukali i w pewnej chwili skierowali się do ciebie, gdzie stałam druga ja chowając się za tobą. Potem jak się ocknęłam okazało się iż półtorej godziny byłam nieprzytomna... potem wróciliśmy tu.

Offline

#25 2018-08-22 20:04:12

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Wódz spojrzał po tobie i odszedł od ciebie na chwilę wyraźnie musząc sobie coś przemyśleć.**

Zapomnij na razie to co widziałaś i nikomu niczego nie rozpowiadaj, później się zgadamy.

**Powiedział ci, a on po chwili opuścił twoje pomieszczenie i udał się do swego domu widać iż coś wiedział na ten temat, lecz nie chciał ci nic o tym mówić. Aktualnie jesteś teraz sama w swym pokoju medycznym i możesz kontynuować wytwarzanie medykamentów albo pogadać z łowcą.**

Offline

#26 2018-08-22 20:05:34

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Idę do łowcy zobaczyć co mu dali takiego. Przy okazji wpierw wytwarzam coś co mu chociaż lekko pomoże w tych ćwiczeniach. W ramach przeprosin iż za mnie dostał też karę. No nic... szkoda mi się go zrobiło, chciał dobrze a karę musiał taką ponieść. Mam nadzieje iż się nie gniewa.

Offline

#27 2018-08-22 20:12:20

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Kiedy podeszłaś do owego samca widziałaś iż prawie skończył swoją serię owych treningów był zmęczony po tym i kiwnął ci łbem w podzięce za miksturę, która nieco go wzmocni po takim wysiłku. Spojrzał po tobie by po chwili powiedzieć.**

Dzięki, chodź ze mną przejdziemy się gdzieś i spokojnie tym razem cię nigdzie nie zabiorę za daleko.

**Powiedział do ciebie gdy po chwili odpoczynku powstał i spojrzał na ciebie ciekawe co też mógł chcieć.**

Offline

#28 2018-08-22 20:22:23

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

- Mam nadzieje iż owe treningi nie były zbyt męczące dla ciebie... czuje się winna iż tak się stało - rzekłam opuszczajac lekko łeb. Nie lubie jak ktoś dostaje za mnie karę...

Offline

#29 2018-08-22 20:45:53

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Wy sobie spokojnie wyszliście po za fortecę na bezpieczną część pustkowi nie opodal was była pewna ceglana pusta chata, którą nikt to nie zamieszkiwał on spojrzał na ciebie ze spokojem.**

Spokojnie nic mi nie jest trochę zmęczony i tyle, ale mam pewien pomysł jak można by się odprężyć.

**Spojrzał dwuznacznie po tobie wyraźnie chcąc czegoś szczególnego od ciebie.**

Chcę ciebie, chcę wiedzieć jaka jesteś.

**Póki co nie był to ich okres rozpłodowy więc mogła czuć się w pewien sposób  bezpieczne przed zajściem.**

Offline

#30 2018-08-22 20:49:21

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

- Czekaj... chcesz ze mną... to zrobić? - zapytałam się kompletnie i widocznie zaskoczona.
- Znaczy... spodziewałam się iż to sie kiedyś stanie... ale jak się nie działo to myślałam iż nikt mnie tu nie lubi, bo raz usłyszałam od jednego z was iż "Ruchamy samice które lubimy, nie?", i z tego co pamiętam to on do ciebie mówił. Jesteś pewny iż nadaje sie do tego? - zapytałam niepewnie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sw63.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl www.6600.pun.pl www.elf-bot.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl