No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2018-08-22 20:56:21

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Tak, chcę to z tobą zrobić i to od dłuższego czasu, ale każdy się boi i myśli iż postanowisz stąd uciec jak ktoś postanowi się zbliżyć do ciebie wiesz w końcu inny gatunek.

**Odpowiedział mu łowczy spoglądając po niej z rosnącym podnieceniem przy czym kiwnął "głową" na jej pytanie.**

I tak jestem pewny iż się do tego nadajesz, a tym bardziej jestem ciekawy cholernie jak to będzie z tobą wyglądało.

Offline

#32 2018-08-22 21:01:59

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Westchnęłam. I sie lekko uśmiecham.
- Szczerze? Martwiłam się iż boicie się iż stosunek ze mną może coś wam zrobić. Wy jakimś cudem potraficie rozpoznać już "tkniętą" samice, więc domyślam się iż w najblizszych godzinach i dniach reszta będzie chciała nadrobić zaległości... ale dobrze. Ja też jestem ciekawa jak to będzie wyglądało. Więc... jak każda samica... oddaje ci się. Oraz jedno. Nie będę leżeć na grzbiecie, bo to strasznie niewygodne... więc... oddaje się tobie - rzekłam do niego z uśmiechem.

Offline

#33 2018-08-22 21:11:36

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Pewnie wyczają to albo i nie. Przynajmniej nie wiadomo jak to z tobą będzie.

**Powiedział w jej kierunku by po chwili zabrać cię do ceglanego domku, który stał obok was. Następnie zaczął cię spokojnie gładzić od głowy po grzbiet i skrzydła powoli dochodząc aż do twoich tyłów, gdzie to tam cię nieco masował.**

Offline

#34 2018-08-23 14:49:47

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Mruczę lekko. Jesteśmy blisko fortu więc nie ma się co martwić o to iż znowu dostaniemy opieprz, ale mimo wszystko wciąż się lekko boje. Kiedy przechodzi do tyłów mówię.
- Jeśli nagle rozprostuje skrzydła, to uznaj to za dobrą drogę. U mojego gatunku to znak podniecenia - rzekłam rozglądając się po pomieszczeniu kiedy on mnie masuje.

Offline

#35 2018-08-23 19:09:37

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Rozumiem...a ty się zrelaksuj nic ci nie będzie po za myślę dobrymi doznaniami heh...

**Powiedział do ciebie póki co stopniowo przygotowując cię do przyjemnych doznań, póki co masował twoje ciało jak i twą szparkę chcąc cię wyraźnie podniecić i przygotować. W pewnej chwili mogłaś dostrzec jego dosyć nietypowego penisa pełnego różnych twardych "fałd", które działają bardzo stymulująco.**

Mhm...a więc jesteś gotowa na to?

Offline

#36 2018-08-23 19:14:09

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Kiedy masował, ja mruczała. Kiedy zbliżał się do mojej szpary to też czułam powoli jak mnie podnieca to... by po chwili spojrzeć na mnie i spytać się czy jestem gotowa.
- No... gdybym nie była to byś mnie nie masował, nie? Mówiłam, oddaje się tobie - rzekłam i opuszczam przednią część ciała tak by moja głowa była oparta na ziemi jak i cały przód ciała, a tył bardziej eksponuje by miał łatwiej.

Offline

#37 2018-08-23 19:27:28

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Łowczy spojrzał po tobie by w pewnej chwili złapać cię za tył przez chwilę cię pomęczył ocierając się o twą szparkę by w pewnej chwili nagle się wsunąć w ciebie praktycznie na pełną głębokość przy czym ten aż westchnął z doznanej przyjemności jakiej to wcześniej nie czuł. Już po kilku sekundach zaczął posuwać się w tobie ze średnią prędkością.**

O cholera Lilly ale jesteś przyjemna ugh! - Wymruczał wyraźnie zadowolony.

Offline

#38 2018-08-23 19:33:57

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Mruczę kiedy on tak ociera się o moją szparę, lecz kiedy wepchnął to wyprosotowałam na maksa skrzydła i głośno jęknęłam. Skrzydła mi się tak utrzymają narazie, po chwili zaczął posuwać mnie. Pojękuje z każdym ruchem. W chwili kiedy on mi mówi to odpowiadam.
- Ty... też...

Offline

#39 2018-08-23 19:47:54

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Samiec stojąc tak za tobą postarał się nieco cię objąć by cię przytulić bardziej do siebie przez co mogłaś momentami poczuć go trochę głebiej w sobie, chwilowo nie zmieniał tempa chociaż z czasem przybierał trochę na prędkości. Swymi łapami zaczął cię też masować po stojących skrzydłach dosyć przyjemnie.**

Offline

#40 2018-08-23 19:53:12

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Jako iż to mój pierwszy raz, on dobrze to robi, masaż skrzydeł... więc chyba nic dziwnego wiec z wywalonym jęzorem i widoczną czerwoną twarzą z podniecenia pojękuje. Może to uznać za komplement, ale mimo wszystko to wciąż mój pierwszy raz. Widocznie.... BARDZO widocznie mi się podoba.

Offline

#41 2018-08-23 20:11:54

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Jako iż był to jej pierwszy raz to wcześniej na potkał jej błonę . Było mu ogólnie bardzo przyjemnie czując jej ciasnotę jak i zarazem ciepłotę ciała. Robił on nieco bardziej kuliste ruchy momentami tak by jej było o wiele przyjemniej jak i zarazem jemu, jego członek momentami zaczął wyraźnie też pulsować co znaczyło, że niebawem dojdzie.**

Offline

#42 2018-08-23 20:19:17

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Spoglądam na niego.
- Rób ile masz... siły. Ja chce poznać jak długo wytrzymasz. Jeśli... dasz... radę - rzekłam starając się umieścić te słowa wśród moich jęków. Spoglądam na niego w oczekiwaniu.

Offline

#43 2018-08-23 20:39:15

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Ugh... nie martw się to pierwszym na pewno nie poprzestanie.

**Mruknął z uśmiechem w pewnej chwili dosyć mocno się wbijając w ciebie i mogłaś poczuć jak po twym ciele rozchodziło się dosyć całkiem przyjemne ciepło, które potęgowało się za każdym razem kiedy jego członek pulsował w tobie. Po paru chwilach wznowił swe ruchy robiąc to chwilowo wolno, lecz zaraz przyspieszył ponownie do średniej prędkości. Słyszałaś charakterystyczne ciamkanie i to jak się obijał o twój zad.**

Offline

#44 2018-08-23 20:42:35

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

Kiedy wbił się we mnie to jęknęłam tak mocno oraz tak długo jak on wypełniał mnie. Kiedy skończył i znowu zaczął mnie posuwać z charakerystycznym ciamkaniem, wciąż się ustawiałam tak by miał wygodniej. Moj skrzydła są tak sztywne iż nie mogę nimi ruszać więc spoglądam na niego.
- Jak... co... chwyć mnie... za.. skrzydła. Łatwiej ci b... będzie... to... robić.

Offline

#45 2018-08-23 21:03:45

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EQ] Badania ku nieznanemu. ~ Star Lilly

**Owy samiec poruszał się w tobie trzymając cię swymi łapami za boki gdzie miał pewniejszy chwyt. Kiedy wspomniała o swych skrzydłach ten na nie spojrzał z lekko przechyloną głową.**

Jesteś pewna wyglądają na takie delikatne.

**Powiedział do niej złapał by i chętnie ale czy nie zrobi jej przy tym krzywdy? Samiec posuwał ją cały czas czując błogie doznania robił to z iście wielką przyjemnością, głęboko, szybko i mocno, a z tym mocno to momentami się dociskał do niej by poczuła go bardzo głeboko.**

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sw63.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.6600.pun.pl