No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2017-02-19 22:13:48

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

Mhmm...ciekawe nie powiem.
**Odparł z nieukrytą ciekawością zerkając na nią z tyłu kiedy weszli na pokład udał się wraz z nią by zając dogodne dla nich miejce.**
Więc jesteś pilotką? Politujesz tytany czy statki gwiezdne?
**Legionowi był wdzięczny za te ciekawe informacje, lecz aktualną odpowiedź do niego narazie przemilczał chcąc się w chwili obecnej skupić na niej.**
I jak można spytać w jakiejś dokładnie znanej sprawie lecisz do hrabiego czy też jak mi zaoferował nagrodę, lecz bez szczegółów?

Offline

#17 2017-02-19 22:19:50

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

Poczułeś jak statek oderwał się od stacji i ruszył w drogę. Klacz rzekła spokojnie.
- To i to. Miałam kiedyś jednego jak byłam w Federacji. Stary model lecz już wtedy miały moduły SI. Parę razy ćwiczyliśmy na polu treningowym maszyn STEEL ARMOR. Przestał niestety działać jakiś rok przed wojną. Dzięki jego informacją Federacja zyskała ulepszone STEEL ARMORY klasy GUARDIAN. Sama je zresztą zaprojektowałam. Choć przyjemniej czuje się za sterami statków kosmicznych, choć oba umiem naprawiać a nawet modyfikować do swoich potrzeb - rzekła ci. Legion siedział cicho. Poza tobą i syreną, było jeszcze 3 ludzi i 6 kucy.

Offline

#18 2017-02-19 22:27:57

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

Hehe...tak z ciekawości nie tęsknisz za powrotem do tytana?
**Spytał z zaciekawieniem.**
Ja bez swego Legiona to nie wiem jak długo bym wytrzymał hah...mógł bym rzec jak bracia tylko jeden żywy, a drugi o masie kilku tonowej stali.
**Zaśmiał się rozglądając się po pokładzie i wrócił wzrokiem na klacz**
I mówisz iż wolisz bardziej statki kosmiczne cóż może kiedyś cię najmę? Bo często poszukuję pilotów, którzy mogli by mnie przetransportować i Legiona z punktu "A" do punktu "B" i z powrotem nieraz.
**Mruknął z uśmiechem.**

Offline

#19 2017-02-19 22:37:17

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

- Jako tako na tej misji dostaniemy od niego statek. To dostałam w wiadomości. Co do powrotu do Tytanów. Jakoś siebie nie widzę w tych nowszych modelach. Stare bardziej do mnie przemawiały - rzekła. Sięgnęła po datapada i zaczęła coś w nim stukać.
- Co sądzisz o pustynnych planetach? - spytała się pokazując ci opis i wygląd planety Makeie.

===

Galaktyka Andromedy / Gromada Węża / Układ Serafia
Widok Planety
http://vignette3.wikia.nocookie.net/masseffect/images/1/1f/Therum_(orbit).png/revision/latest?cb=20140918142456
Odległość orbitalna    N/A
Okres orbitalny    6,4 roku ziemskiego
Wsp. Keplera    N/A
Promień    5,402 km
Długość dnia    28,4 Terriańskie godziny
Ciśnienie atm.    0,68 atm
Temp. na pow.    49 °C
Graw. na pow.    0,7 g
Masa    N/A
Satelity    N/A
Rasy:    Kuce
Założona:    1047
Populacja:    34000
Populacja na stacjach orbitalnych:    -
Stolica: Pegasus
INFO OD LEGIONA: Walka o planetę była długa i zacięta. Po dziś dzień spory fragment planety pokrywają wraki okrętów Federacji, Equestrii i Konstruktora. Bardzo cenne złoże złomu dla Zbieraczy. Największe miasto Pegasus to też jedyny kosmoport i siedziba hrabiego Iron Hoofa. Ze względu na dużą temperaturę, syreny nie zapuszczają się tam.

Offline

#20 2017-02-19 22:48:54

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

No rozumiem, cóż ja akurat jestem bardziej za rozwojem technologicznym gdyż jest całkiem ciekawy i można zawsze skorzystać z czegoś nowego hehe... A co do planet pustynnych nie bardzo za nimi przepadam. Szczerze powiedziawszy nigdy nie wiesz co ci z piasku wyjdzie i moim zdaniem jedne z bardziej niebezpiecznych planet. Na drugim miejscu są planety tropikalne.
**Odparł ze spokojem.**
Mhmm...mówisz iż otrzymasz statek czyli mogę się domyślać iż nasze towarzystwo przeciągnie się nawet trzy razy dłużej hehe o ile będzie to prawdą.
**Nieco się zaśmiał po chwili poczuł jak go coś ścisnęło.**
Oj wybacz trzeba skorzystać z toalety hehe...
**Odparł z lekkim śmiechem i ruszył w kierunku kibelka aby załatwić swoje sprawy natury fizjologicznej.**

Offline

#21 2017-02-20 14:51:54

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

Wszedłeś do toalety i zacząłeś załatwiać swoje potrzeby. Przy okazji widziałeś za okienkiem jak statek wchodzi w nadświetlną. Po dłuższej chwili załatwiłeś wszystko więc mogłeś już wracać na swoje miejsce. Kiedy to zrobiłeś, usłyszałeś rozmowę dwóch ludzi.
- E... Mysław. To po co my cholipka lecimy na tą Planetę Kopytnych?
- Ech, Włodziu... tam są wraki. Wojskowy sprzęt. Nikt tego nie chce zbierać bo w pizdu tego jest. Pomyśl. Okręt Dowodzenia który się tam rozbił może zawierać działającego Tytana, a nawet modyfikacje do niego prosto z fabryki. Obłowimy się jak znajdziemy taką maszynę...

Offline

#22 2017-02-20 15:07:12

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

**Po załatwieniu swoich spraw i usłyszeniu tej jakże ciekawej rozmowy nieco się uśmiechnął podsłuchując ich bardziej. Stanął sobie chwilę przy drzwiach wyczekując czy coś jeszcze zdradzą jakieś dokładniejsze informacje, przy tym zapisał w swoim PDA.**

PDA
Notatka:
Temat: Interesujące miejsca
Po podsłuchaniu dwóch ludzi usłyszałem jak rozmawiają o wrakach, zniszczonym sprzęcie i prawdopodobnie działającym tytanie jak i modułach. Okręt dowodzenia muszę się dowiedzieć więcej o jego położeniu, interesuje mnie model tego tytana, fajnie jak by to był jakiś stary model typowo klasyczny, taki mniej więcej podobny na jakim to ta klacz miaa okazję pilotować. Była by to miła niespodzianka i no ciekawy profit na może miłą noc hehe...
Koniec notatki.

**Jeżeli oczywiście coś jeszcze dopowiedzieli to też to zapisze sobie, a jak nie i postanowili sobie pójść w swoją stronę postanowił wyjść i sprawdzić kto to rozmawiał o tym i zapamiętać ich i no zapytać Legiona czy posiada sygnalizator do śledzenia.**

Offline

#23 2017-02-20 15:24:35

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

[LEGION]: To byli Mysław i Włodziu. Byli żołnierze Federacji. Są znanymi złomiarzami i zawsze biorą sie tylko za obiecujące tropy. Prawdopodobieństwo wystąpienia tytana działającego na 63%. Lokalizacja wraku nieznana. Lokalizator posiadam ale muszę mieć punkty odniesienia, bo tam są też inne wraki które wydzielają podobną sygnaturę.
Kiedy wrócieś na miejsce zobaczyłeś jak klacz przegląda swój PDA. Po chwili gwizdnęła z uznaniem.
- No proszę... teraz wiem czemu Makeie jest tak mocno obstawiona - rzekła do ciebie.

Offline

#24 2017-02-20 15:39:26

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

Bardziej myślałem o lokalizatorze, który mógł bym wrzucić do ich bagażu...
**Odparł udając się najpierw to Legiona, od którego chciał wziąć ów lokalizator do podłożenia, a potem wrócił do klaczy słysząc jej słowa nieco przechylił łepek z zaciekawieniem.**
Mhm powiadasz? Mów bom ciekaw heh...
**Przy okazji starał się zlokalizować tych ludzi, gdzie to aktualnie siedzieli sobie i jak wyglądał ich bagaż, gdzie dokładnie sobie leżał.**

Offline

#25 2017-02-20 16:57:24

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

Uśmiechnęła sie do ciebie i pokazała ci swój datapad. Była na nim informacja z NetWorld
"Zamach na rodzinę Hrabiego
Dwa dni temu doszło do aktu agresji względem Hrabiego Iron Hoofa i jego rodziny. Pewien zamachowiec próbował zabić zarządce koloni z niewiadomych przyczyn. Zamach się nie udał lecz żona hrabiego przypłaciła to życiem. Equestriańska Flota poinformowała iż planeta będzie zamknięta, a każdy odwiedzający będzie przechodził dokładną rewizje i kontrole"
- Może dlatego tam lecimy? W końcu to nawet pasuje iż chciałby dać nam tak dużo - powiedziała zastanawiając się.

Offline

#26 2017-02-20 17:02:56

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

**Gwizdną wyraziście czytając te dosyć ciekawe informacje.**
No, no to otwiera rzut okiem na wiele spraw, no nieźle... cóż być może dla tego, zresztą dowiemy się na miejscu, ale pewnie będzie ustalenie kim byli, dlaczego i wyeliminować heh...
**Odparł z lekkim zastanowieniem zerkając na klacz i po chwili nieco się przeciągnął.**
Tak przy okazji z ciekawości chciałbym spytać słyszałaś coś o tych aktualnych złomach co tam leżą na tej planecie? Bardziej mnie interesuje okręt dowodzenia.
**Spytał się jej z nie małym zaciekawieniem.**

Offline

#27 2017-02-20 17:09:46

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

- ENF "Pasibur" to stary okręt dowodzony przez Admirał Silver Steel. Podczas bitwy poświęciła go by zniszczyć Super Niszczyciela, używając swojego statku jako tarana. Droidy nie spodziewały się iż użyją go jako tarana więc stali do nich bokiem ostrzeliwując z Destylizatora w okręty Federacji i Equestrii. Między innymi on też tam spoczywa na powierzchni planety. Jeśli chodzi o sam okręt, miał na sobie wiele starszych tytanów oraz prototypy modyfikacji które nawet dziś są nie do zdobycia. Można powiedzieć iż to jest rarytas dla znawców złomu - rzekła z zainteresowaniem.
- Jak cię to interesuje, mogę obliczyć trajektore spadania oraz miejsce gdzie spadł z dokładnością do 10 kilometrów. A skoro to był jedyny taki okręt podczas bitwy, to więc raczej problemów nie będzie - dodała po chwili.

Offline

#28 2017-02-20 17:16:41

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

**Kiwnął jej łebkiem ze zrozumieniem i nie ukrytym podziwem dla takiej odwagi.**
No nieźle tylko pogratulować heh... mhm powiem ci iż miejsce mnie nieco zainteresowało, gdyż tak z przypadku kiedy byłem w toalecie akurat podsłuchałem rozmowę dwóch ludków, którzy mówili o tym miejscu akurat i planuję im podłożyć aktualnie lokalizator, ale myślę iż twój sposób byłby szybszy i heh byłbym niezmiernie wdzięczny za tą pomoc
**Odparł z lekkim uśmiechem w jej kierunku i zastanawiając się nad podłożeniem lokalizatora.**

Offline

#29 2017-02-20 17:19:51

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

- Kiedy wyjdziemy z nadświetlnej będe miała już te dane - powiedziała i ruszyła się do obliczeń. Jedynie co ci pozostało to czekać. Widziałeś jak parę kucy ukradkiem na nią patrzy TYM wzrokiem. Mimo wszystko trzeba jej przyznac iż się nie boi. To pustynna planeta. A właśnie. Skoro to tytan raczej dla niej to raczej ona też będzie musiała tam iść. A to oznacza raczej iż będziecie musieli znaleźć coś innego niż jej wózek.

Offline

#30 2017-02-20 17:37:58

 SmokuGaming

Śledczy

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2016-09-21
Posty: 1632
Punktów :   

Re: [EBF]Droga Do Elysium[Thorn Lion]

Dobra, to czekam na dobre informacje hehe...
**Rozejrzał się po pasażerach wzrokiem przestań się gapić bo cię zabije xD i zerknął na klacz**
Aaa tak przyokazji jak mogę spytać będzie to nieco głupie pytanie, ale mnie po prostu ciekawi...mhmm istot twego gatunku czyli z ogonem syren są tylko samice nie? Czy macie swojego mhm syrena heh, a może poszukujecie samców powiedzmy mego pokroju?  Oczywiście nie musisz mi na nic odpowiadać jeżeli czujesz się nie swojo heh...
**Spytał się z zaciekawieniem, ale i za razem małym zakłopotaniem, a że w końcu miał nie lada okazję spytać to sięzapytał **

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elf-bot.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl www.6600.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl