No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#1 2017-02-26 19:03:35

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Jak i co działa tutaj.

Jako iż coraz więcej mamy graczy i ludzi którzy prowadzą te sesje to wypada to zorganizować. Tak więc nadchodzą zmiany.
1. To czy jesteś MG czy graczem nie ma znaczenia. Temat SZUKAM będzie stworzony do tego by gracz, który chciałby sobie pograć w jakąś sesje, mógł napisać sobie w tym temacie post bypomógł mu znaleźć GameMastera który mógłby mu poprowadzić odpowiednią sesje np "w świecie Warhammera z kucami".
2. Wszystkich którzy chcą zostać Mistrzami Gry proszę o kontakt do mnie na pw.
3. Co do pisana postów w RPG też zachodzi zmiana. Proszę się o tworzenie dobrych postów. Jedno linijkowe będą branę pod sąd śledczego... a właśnie.
4. Powstaje nowa ranga "ŚLEDCZY". Służy on do zerkania na tematy jeśli on albo ja dostane info o "jednojebaczach". Wtedy śledczy zaczyna obserwować ten owy temat i informuje MG o tym iż jest pod lupą obecnie. Tu idzie punkt 5.
5. Jeśli MG/Gracz zostanie osądzony o za przeproszeniem... chujowe pisanie postów... to zostanie przeniesiony do grupu "OSĄDZONY". Oni mogą jedynie przeglądać forum. Nie mogą pisać ani usuwać swoich tematów. Tutaj ma dwa wybory. Albo pójdzie na naukę i się nauczy chociaż na znośnym poziomie pisać posty, albo może już opuścić forum na stałe. Jeśli zdecyduje się na naukę pójść, wtedy jeden ze śledczych albo ja uczymy go krok po kroku jak pisać odpowiednie sesje jako MG albo gracz. Jak uznamy iż już odpowiednio wie, przeniesiony zostaje do Obserwowanych na Dwa Tygodnie. Jak do tej pory będzie wszystko dobrze, to wróci do normalnych użytkowników.
6. MG którzy chcą prowadzić sesje na stałe, i dostaną moją aprobatę, to założę im miejsce na tworzenie swoich zapisów.

To już chyba tyle :3
Proszę się o przeczytanie tego i o wzięcie sobie tego do serca.
Legat Forum
KougatKnave3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.supergra-bakugan.pun.pl www.zmanager.pun.pl www.tol-calen.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.czarnymt2.pun.pl