No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Sesje RPG
  •  » [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

#1 2020-06-30 23:38:56

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

[Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Istnienie...

A raczej twoje istnienie. Dość zagadkowe było to twoje istnienie. A może jest? Może jednocześnie jest i było? Kto wie?
Czy byłeś pacjentem zero?
Czy wręcz przeciwnie?
A może tak naprawdę nie jesteś i nigdy nie byłeś istotą rozumną, człowiekiem czy starożytnym, w zasadzie nikt nie wie.

Więc...

Dlaczego...

To wszystko jest takie...





Nagle!

Wyrwałeś się ze snu. A może transu, otwarłeś oczy. Twoje zmysły wróciły do normy i raz jeszcze byłeś w mieście. A raczej w slumsach. Ukryty w jakiejś żałosnej uliczce, było już po świcie i słyszałeś kroki różnych ludzi... i Starożytnych kroczących po ulicy. Ty za to dalej byłeś ukryty za jakimś śmietnikiem. Nie było zbyt wiele innych miejsc w których ktoś pozwolił by spać tobie. W zasadzie dla kogokolwiek bez jakiegoś "domu" ciężko było by znaleźć miejsce, ale tobie to tak w zasadzie w szczególności.
Jednak jedno było teraz pewne. Wstałeś, obudziłeś się i teraz mogłeś już szukać nowego sposobu na przeżycie. Czy to coś zjeść... czy to poznać informacje. W zasadzie twoja wola.

Tylko co zrobisz?

Zwłaszcza po tak dziwacznie egzystencjalnym śnie?


Glim Glam's special boy.

Offline

#2 2020-07-02 10:55:32

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Wstaje i przeciągam się tak na ile mi to pozwala moja kryjówka. Następnie narzucam na siebie płaszcz z kapturem który korzystałem za pościel, a następnie wychodzę za śmietnika. Rozglądam się i idę szukać czegoś do jedzenia. Informacje zdobyć to też dobra myśl... jednak obecnie priorytetem jest jedzenie. Tak więc szukam czegoś co mógłbym zjeść.

Co do snu... może już mi ta samotność zaczyna działać na psychikę, ale kto by zamienił słowo z... tym czym jestem? Heh... teraz nie ma czasu na rozkminki egzystencjalne... czas jeść.

Offline

#3 2020-07-08 21:46:57

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Niestety śmietnik w którym spałeś akurat nic w sobie nie miał. Ale wiedziałeś co robić.
Przemykając wąskimi uliczkami zdala od ciekawskich oczu, kroczyłeś bliżej miasta. Wejście do środka co prawda nie było planem, ale im bliżej, tym lepsze śmietniki. Tu w slumsach było raczej kiepsko, ale gdy byłeś już na tyle blisko miasta by budynki były bardziej "stałe" śmietniki zaczęły być skarbcami. Udało ci się znaleźć puszkę tuńczyka! I to taką nie otwartą. Do tego jeszcze przydatną do spożycia.

A to co?! O rety! Toż to chleb, i to nawet taki tylko trochę nadpleśniały. Odciąłeś piętkę i cyk, śniadanie mistrzów.

No ale, co po śniadaniu?


Glim Glam's special boy.

Offline

#4 2020-07-08 21:53:01

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

YAY nie jadłem tak od 3 tygodni od czasu jak znalazłem zarzyganą drożdzówkę... co prawda ciężko było zjeść, ale kurwa nie mam prawa narzekać. No ale nic. Idę się przejść i szukać nowego lokum. Nie mogę spać cały czas w jednym miejscu, a byłoby miło gdybym znalazł lokum blisko tego skarbca.

Offline

#5 2020-07-11 22:12:36

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

O znalezienie lokum blisko takiego miejsca było akurat trudniej. Głownie przez to, że sporo miejsc było zajęte przez innych bezdomnych, a czasem nawet właściciele śmietników mieli w zwyczaju odpędzać zarażonych żeby przypadkiem nie zarazić się od nich. Była też szansa jakiegoś patrolu.

W czasie swych poszukiwań usłyszałeś od kilku osób, że podobno niedaleko miasta dostrzeżono gwardię. Całkiem możliwe, że wysłaną tu jako dodatkową ochronę. Nie wróżyło to zbyt dobrze, zwłaszcza dla takich jak ty. Do tego usłyszałeś, że zauważono też kogoś w kurtce Rhodes Island. Definitywnie było kiepski.

Ale udało ci się znaleźć coś w rodzaju... opuszonego garażu, jakieś piętnaście minut drogi od śmietnika. Wyglądało na to, że nikogo tu nie było i to od jakiegoś czasu. Prawdę powiedziawszy, mógłbyś się tu nawet zaszyć na kilka dni.


Glim Glam's special boy.

Offline

#6 2020-07-12 10:37:18

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Obie grupy to naprawdę zła wiadomość. Mimo wszystko znalazłem dobre lokum na parę dni i to się najwyżej liczy. A jak mnie znajdą to poudaje "martwego" bo wkońcu z moją infekcją nie powinienem się nawet móc ruszyć. No ale cóż. Przeszukuje dokładnie garaż by nie znaleźć czasem jakiejś niemiłej niespodzianki w momencie kiedy będę odpoczywał. Przy okazji też sprawdzam czy jest tutaj coś urzytecznego.

Offline

#7 2020-07-19 16:24:37

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Przeszukiwanie garażu było raczej szybkie. Nie było tu zbyt wiele poza paroma starymi gazetami i małą szafką na której było kilka starych śrubek. Nie było tu zbytnio rzeczy które mogły by ci się przydać.
Co ciekawe nie było tu też pajęczyn, co sugerowało, że ktoś mógł tu być stosunkowo niedawno. Ale nie było zbytnio śladów które sugerowały by, że ktoś o tym miejscu wie.


Glim Glam's special boy.

Offline

#8 2020-07-20 00:10:15

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Nic... będę musiał być ostrożny i znaleźć bezpieczniejszy kąt. Tak czy siak idę pozwiedzać ukradkiem okolice nim przyjdzie pora na obiadek. Muszę wytyczyć ewentualne drogi ucieczki jeśli Gwardia oraz te Simpy z Rhode Island mnie znajdą... pierdolone Simy NIE DOŁĄCZE DO ICH FANKLUBU TEJ OŚLICY!
...
...

Offline

#9 2020-07-22 18:03:50

 DanatZeppeli

Szelma lvl 5

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2018-04-03
Posty: 604
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Wędrując tak po ulicach slumsów usłyszałeś sporo innych rozmów, wspominając o tym, że Rhodes Islands miało tu jakiś cel, podobno czegoś szukali. Trudno było ci jednak powiedzieć czego, bo tego też nie wiedzieli sami ludzie których rozmowy słyszałeś. Ale ponoć niedawno dotarli do miasta. Podobno byli też obecnie w jednym z drapaczy chmur, ale nie wiadomo konkretnie w którym.

Poza tym, nie dowiedziałeś się raczej nic ciekawego.


Glim Glam's special boy.

Offline

#10 2020-07-30 16:51:52

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Nie chce paplać, ale mam nadzieje iż się nie dowiedzieli o mojej egzystencji. Skoro jakoś żyje z "śmiertelną dawką" originium, to mam wrażenie iż ta ich doktor... Kalter... Kalamber... Kalcoś tam... będzie mnie chciała przerobić na szczepionkę. Idę szukać czegoś do roboty jak np odstawianie wózków sklepowych czy zbieranie butelek.

Offline

  • Index
  •  » Sesje RPG
  •  » [Sesja][Arknights]To wszystko... sprowadza się do jednego "Źródła"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.6600.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.elf-bot.pun.pl www.sw63.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl