No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#1 2020-10-30 16:27:49

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Inicjacja [Knave]

Obudziłaś się z bólem głowy i lekkim zesztywnieniem mięśni. Leżałaś na twardej zimnej ziemi. Dookoła było ciemno. Czułaś metal obejmujący twoje nadgarstki, kostki i szyję. Byłaś uwięziona. Metal który cię więził kompletnie negował każdą z twoich zdolności zarówno magicznych jak i biotycznych.

Offline

#2 2020-10-30 16:30:42

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Wstaje trzymając się za głowę i jęcząc, po czym się rozglądam. Dość długo dochodzi do mnie co się właściwie stało. Nie... to nie może być prawda. To nie możliwe bym ja była już drugi raz złapana i zakuta w kajdany niewolnika... spoglądam na kajdany...

Nie mogę korzystać z biotyki...
da..
...

- NOSZ JASNA CHOLERA!

Offline

#3 2020-10-30 16:37:25

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Gdy tylko krzyknęłaś usłyszałaś świst, trzask i poczułaś ból. Bicz... zostałaś smagnięta biczem.
- cicho tam. krzyk ci nie pomoże. ani groźby ani płacz. chcesz uniknąć bólu to milcz i bądź posłuszna - rzekł głos.
Twardy i szorstki jak papier ścierny na twarzy. Nie widziałaś tego kto mówił. było tu za ciemno nawet dla twoich oczu. O dziwo twoja zdolność do widzenia w ciemności nie była w stanie przebić tej czerni zaczynającej się za kratami twojej klatki. Magiczna ciemność...

Offline

#4 2020-10-30 16:41:25

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Kurwa ciemno tutaj jak w pokoju Lorda Posejdona... tak mam namyśli ten słynny kąt który jest tak ciemny iż tylko jedno miejsce w Multiwersum się może mu równać... albo dwa. Nie wiem. Tak czy siak mam ochotę coś powiedzieć temu debilowi, lecz najlepiej będę jak milczeć. Ten bicz to nic w porównaniu do treningu Medary. Siadam więc i czekam na to co się stanie. No... wygląda na to iż muszę czekać aż jakiś zboczony grubas mnie kupi, a następnie znaleźć sytuacje do ucieczki. Na HiveMindzie nie mogę polegać, bo na tym polega inicjacja... jestem tylko na odbieraniu informacji. Wzdycham... Terra ma pewnie bekę ze mnie teraz.

Offline

#5 2020-10-30 16:44:14

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Siedziałaś przez chwilę myśląc co zrobić. Dostałaś... transmisję... scenę widzianą czyimiś oczami. Widziałaś tam Hadesa i Posejdona... i Posejdon rzucił Hadesowi monetę... Gniew zapłonął w tobie... Czy oni się kurwa założyli o to że trafisz do paki po raz kolejny??

Offline

#6 2020-10-30 16:46:34

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Zignoruje to... na razie. Zapamiętam, ale narazie nic nie zrobię. Tak czy siak, jak wrócę, to lepiej by Hadesa nie było.
Tak czy siak siedzię i czekam na rozwój sytuacji. Nie mam nic innego do roboty tak szczerze... rozglądam się po całym pomieszczeniu.

Offline

#7 2020-10-30 16:54:58

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

"Pomieszczenie" to była pojedyncza klatka. dosyć mała zresztą. Wystarczająco wysoka byś mogła stanąć wyprostowana, wystarczająco szeroka i długa byś mogła usiąść lub spać zwinięta w kłębek. Zasłona ciemności zaczynała się między kratami. Poza klatką nie widziałaś nic. To co początkowo wzięłaś za ziemię było po prostu bardzo nierówną warstwą metalu robiącą za podłogę. Sufit był równie nierówny. Kraty również były zrobione z tego samego metalu. Jedyną różnicą między sufitem i podłogą była "szklana" lampa osadzona w suficie, obecnie wyłączona. Wytężyłaś słuch. Początkowo nie słyszałaś nic ale po chwili zaczęłaś słyszeć skrzypienie kół, ciche pomrukiwania innych istot dookoła ciebie. Zaczęłaś też wyczuwać lekkie trzęsienie podłoża. Byliście w ruchu. Byłaś na wozie z innymi klatkami tuż obok. Ale nikt nikogo nie widział.

Offline

#8 2020-10-30 16:57:37

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Przynajmniej tyle. Mam nadzieje iż poskąpili mi jakiś ciuchow. Co prawda, mój gatunek nie ma wstydu jak to parę istot mówi o naszej nagości, lecz muszę patrzeć na innych... po za tym moja... nie Priamaeri na samą myśl czuje się zażenowana. Tak czy siak siadam i oczekuje miejsca docelowego... innego wyjścia nie mam, nie?

Offline

#9 2020-10-30 17:06:33

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Oprócz wcześniej wymienionych kajdan blokujących twoje zdolności miałaś na sobie niezbyt czystą płócienną koszulkę bez rękawów. Przy twoim wzroście sięgała ci prawie do kolan. W pasie była przewiązana kawałkiem sznurka. Ogólnie mogłabyś założyć worek od kartofli i nie wyglądałabyś gorzej. Poza tym był tylko mały szary również niezbyt czysty filcowy koc na którym obecnie siedziałaś. Usłyszałaś kroki po chwili stuknięcie czegoś drewnianego w kraty.
- Ty. Niebieskowłosa. Wystaw dłonie przez kraty. osobno. - usłyszałaś inny głos. Również szorstki i oschły ale należący do kobiety.

Offline

#10 2020-10-30 17:09:32

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Robię to co każą. Chyba gdzieś dojechaliśmy. No jak tak, to trzeba się przygotować i zobaczyć czy dzisiaj mnie ktoś kupi. Znaczy... who i am kiddin... nie chce wyjść na typową labadziarę, jedynie czego chce by ten gościu nie był jakimś zwolennikiem sado maso o aparycji pedofila z wyglądem jakiegoś orka.

Offline

#11 2020-10-30 17:11:05

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Wystawiłaś dłonie przez kraty. Po chwili poczułaś jak w każdą zostało coś włożone. Coś metalowego, cylindrycznego w lewą... chyba metalowy kubek. coś sztywnego w prawą.

Offline

#12 2020-10-30 17:13:08

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Dobra... jeszcze gorzej. Jeśli jest tak jak ostatnio to mam przejebane... patrze co za breje mni podano.
A ŻEBY WAS DIABLI! My też używamy niewolników... ale kurwa mają znacznie lepsze warunki od tego tutaj. DAJEMY IM MIESZKANIA ORAZ CIEPŁE JEDZENIE DOPASOWANE DO ICH DIETY! DZIĘKI TEMU PRACUJĄ LEPIEJ I SĄ WYDAJNIEJSI! TAK TRUDNO TO PISRA POJĄĆ!

Offline

#13 2020-10-30 17:24:25

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Gdy cofnęłaś ręce zobaczyłaś co ci dano. Grubą kromkę chleba, takiego co już leżał ze 2 dni po upieczeniu, da się zjeść bez problemu. W kubku natomiast była woda. Zwykła czysta woda. Handlarze niewolników nie używają niewolników do pracy. Tylko ich sprzedają.

Offline

#14 2020-10-30 17:25:39

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

siadam i pożywiam się.

Offline

#15 2020-10-30 17:29:14

 Kamiros Torino

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 6428
Punktów :   

Re: Inicjacja [Knave]

Zjadłaś na spokojnie chleb i wypiłaś wodę. Nie wiedząc do końca co zrobić z kubkiem jeszcze go trzymałaś. Po chwili kroki wróciły i stuknięcie w kraty.
- Wystaw rękę z kubkiem. Jeżeli potrzebujesz jeszcze wody to powiedz. W przeciwnym razie zabieram kubek. - ten sam oschły kobiecy głos. Nadal czułaś że jesteście w ruchu. To musi być spory wagon skoro karmią w trakcie jazdy.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnymt2.pun.pl www.square.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.zmanager.pun.pl