No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#16 2017-06-01 22:41:14

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Dobry wybór lordzie.
Kładę mu kopyto na udzie i spoglądam w oczy.
-Nie zapomnę ci tego. Zwłaszcza, gdy będę składać raport.
Delikatnie gładzę go kopytem po udzie.
-Jak chcesz zakończyć, to spotkanie? Mogę wstać i zostawić cię samego, lub mogę zostać jeszcze chwilę...
Jeżeli Drax zareaguję przecząco, na propozycję zwieńczenia wieczoru odrobiną zabawy, to opuszczam jego gabinet i udaję się w drogę powrotną do Canterlotu, zabierając z sobą dokumenty, które mi przekazał lub robię to zaras po odrobinie zabawy z lordem.

Offline

#17 2017-06-01 22:50:30

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Zazwyczaj nie zabawiam się z pracownikami, bez obrazy... ale ty nie jesteś zwykłym pracownikiem. Jesteś Elitą i byłoby szkoda gdybym zmarnował to mówiąc nie - rzekł obejmując cię. Był większy od ciebie, większa siła i ruchem oka widziałaś iż miał też spory sprzęt. No cóż. Jak się zgodzisz to teraz będziesz miała EGZOTYCZNE doznania.

Offline

#18 2017-06-01 23:18:44

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Ech...
Ruchem kopyta zdejmuję jego rękę i odchodzę. Zabieram z sobą teczkę, gdy jestem pod drzwiami od gabinetu, rzucam mu spojrzenie, w który można dostrzec niewielką nutę żalu.
-Następnym razem, jak będziesz chciał się przespać z elitą, to uważaj na język, bo możesz zepsuć chwilę.
Wychodzę z gabinetu lorda i kieruję się na dziedziniec, mówiąc po drodze komuś z służby, by podstawiono mój powóz. "Lepiej żeby zawartość tej teczki posiadała prawdziwe informacje. Inaczej będę musiała, tu wrócić..." Gdy powóz zostanie podstawiony, to czekam, aż służący otworzy drzwi i wsiadam do środka. Ostatni raz spoglądam na rezydencję i wydaję polecenie by niezwłocznie zawieziono mnie do pałacu lorda Galaxa.

Offline

#19 2017-06-03 13:51:08

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Podczas drogi powrotnej zauważyłaś rozbity VTOL uderzeniowy z sił SynOrg należących do Galaxa. Całkiem niedawno się to musiało stać. Kiedy dotarłaś do pałacu, jedynie kto na ciebie czekał to biała alikornica o figurze lepszej niż ty, białej grzywie z różowymi pasmami. To była twoja przełożona w inkwizycji, czyli Wielka Inkwizytorka. Spoglądała na ciebie w oczekiwaniu. Miała na sobie czarny kombinezon podkreślający jej talie, a sama uzbrojona była w katanę do walki w zwarciu oraz dwa karabiny dźwigniowe skrócone. Dookoła łaziły Drony SynOrg które pilnowały porządku oraz zajęły się sprawami konwersacji zamku. Drzwi karocy się otworzyły przez jednego z bezmózgich dronów.

Offline

#20 2017-06-03 14:20:08

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Wychodzę z powozu i biorę z sobą teczkę, która otrzymałam od lorda. Spokojnym krokiem podchodzę do swojej przełożonej i kłaniam się wedle dworskiej etykiety. Uśmiecham się lekko.
- Dobry wieczór Pani.
Podaje klaczy teczkę z informacjami.
- Zadanie zostało wykonane. W teczce znajdują się informacje na temat baz oraz miejsc przerzutowych rebelii. Jednak zalecam zachowanie ostrożności, względem przydatności tej wiedzy.
Cmoknęłam ustami
-Lord sam mi ja wręczył. Doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że do niego przybedę. Zalecałabym aresztowanie jego wraz z synem. Przynajmniej do czasu, aż okaże się, że zawartość jest coś warta. Zresztą przyznał się, że współpracuje z rebelią.

Ostatnio edytowany przez Voltiur2 (2017-06-03 14:23:13)

Offline

#21 2017-06-03 14:23:48

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Mamy oddziały które go obserwóją całyczas - powiedziała odbierając teczkę. - Interwencji jeszcze nie wdrożymy do czasu aż się nie potknie. A puki daje nam te informacje to może nawet być ich przywódcą - powiedziała klacz i ruszyła do zamku. - Chodź, mamy dla ciebie kolejne zadanie - rzuciła i ruszyła schodami do wejścia. Drony ustępowały przed nią i się kłaniały. Co się dziwić... druga najważniejsza osoba w reżimie... pierwszą jest sam Galax.

Offline

#22 2017-06-03 14:55:29

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Kiwnęłam porozumiewawczo głową i ruszyłam za kłącza. "Ślicznie wyglada w tym swoim kombinezonie." pomyślałam idąc za nią.
-Kto teraz jest celem? Kiedy mam się nim zająć? Nie ukrywam, że chcialabym spędzić czas z dzieckiem.

Offline

#23 2017-06-03 15:48:28

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Stanęła na chwilę i powiedziała po duższej ciszy - Ta misja może położyć kres istnienia czegoś takiego jak Rebelianci - powiedziała i ruszyła.
Po chwili weszliście do centrum dowodzenia i zobaczyłaś tam różne mapy oraz różne inne potrzebne do zadania rzeczy. Zobaczyłaś też zdjęcie Księżniczki Federacji... Twilight Sparkle... żony Allana.
- Powiedz mi... co słyszałaś o Twilight Sparkle... prócz tego iż jest żoną Allana i księżniczką Federacji oraz "Przyjaźni"?

Offline

#24 2017-06-03 15:57:28

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Spojrzałam na klacz i milczałam przez dłuższa chwile.
-Jest jedna z sześciu powierniczek klejnotów harmonii. Była protegowana samej Celestii oraz tą, która pokonała Nightmare Moon. Pozatym, jako jedyna wierzyła w jej powrót. Jest siostra księcia Shining Armoura. Jej asystent to smok.
Robię krótka pauzę.
- Jej siła bierze się z zaufania i przyjaźni, ale jest tez to jej słabość. Sama Sparkle potrafi działać chaotycznie, ale jest gotowa do najwyższego poświęcenia w imię swojej sprawy. Z tego co mi wiadomo jest równie utalentowanym magiem i świetnym organizatorem, oraz planistą.

Offline

#25 2017-06-03 16:04:49

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Dlatego ona jako jedyna z pomocą paru istot utworzyła rebelie. Galax więzi jej męża, smoka oraz przyjaciółki więc musi uważnie stawiać kroki, choć wiemy iż za jakiś czas ruszy swoimi figurami - powiedziała i podeszłą do zdjęcia. - Celem jest ona... lecz masz jej nie zabijać. Twoim celem jest schwytanie Twilight ŻYWĄ. Jak zawiedziesz, nie ważne w jakich okolicznościach, poniesiesz karę tak sromotną iż nawet sobie tego nie wyobrazasz. Ona musi być tutaj dostarczona ŻYWA. Czy rozumiemy się jasno? - rzekła i spojrzała na ciebie wzrokiem i głosem który nie znosi sprzeciwu. Mimo wszystko trochę się skuliłaś na ten widok.

Offline

#26 2017-06-03 16:40:03

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Rozumiem
Odpowiedziałam lekko zmieszanym głosem. Spoglądam na swoją przełożona z ciekawością w oczach.
-Jak niby mam tego dokonać? Skoro stała się ostrożna, to nie łatwo będzie ja omotać. Mamy chociaż jakaś kartę przetargowa, która mogła by ja podpuścić  do wyjścia z kryjówki?

Offline

#27 2017-06-03 16:43:44

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- O tym iż Galax kontroluje jej przyjaciółki to wie... lecz wyjdzie z kryjówki jak ujawnimy informacje o tym iż jej mąż, Allan Al-Bashir, przetrzymywany jest w jednej z naszych placówek gdzie produkowana jest superbroń. Allan był jednym z najlepszych inżynierów, więc takie miejsce będzie logiczne więc będzie próbowała go wydostać sama czy z pomocą. Dlatego jutro wyruszasz do Ruin Manehattanu. Ja w międzyczasie wypuszczę więźnia z praniem mózgu iż zasłyszał iż Allan jest w Manehattanie. Przygotuj się w międzyczasie... nie ważne co możesz sądzić, Twilight jest potężnym oponentem którego ignorować nie należy. Odmaszerować

Offline

#28 2017-06-03 16:48:34

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Rozumiem. Czy mogę liczyć na wsparcie lub odpowiednie środki?
Zadałam pytanie i po uzyskaniu odpowiedzi wychodzę z sali odpraw, kłaniając się przełożonej. Ze względu, iż wyruszam dopiero jutro, to postanowiłam wrócić do domu. By zabrać z niego najpotrzebniejsze rzeczy oraz spędzić chwile z małą. "Być może będzie to moja ostatnia chwila?" Pomyślałam ponuro przemierzając korytarz i wychodząc na zewnątrz.

Offline

#29 2017-06-03 16:52:10

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Usłyszałaś iż tamtejszy personel będzie do twojej dyspozycji a ty na czas misji przechodzisz pod dowództwo Dyrektora Carrot Heliosa, jednorożca naukowca który też a pokażną historie wojskową.
Jechałaś więc do swojego pałacu stanęłaś przed bramą gdzie zazwyczaj były drony SynOrg które przydzielono ci do ochrony. Czekaliście tak pod bramą już 10 minut i nikt nie wychodzi, do czasu aż dron który prowadził ci wóz schodzi i podchodzi do bramy... niedaleko w krzakach dostrzegasz rękę jednego z twoich dronów... w kałuży zielonej krwi (tak wygląda ich krew)

Offline

#30 2017-06-03 17:03:03

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Madlein...
Szepnęłam sama do siebie. Za pomocą magii podchwyciła rękojeść rapiera i wyjęłam go z pochwwy. Wyskakują z wozu i sprawnym ruchem odpinam cześć sukni, tak by pozostał sam gorset. Ruszam w kierunku bramy i otwieram ją, po czym kieruje się w stronę swojego pałacu. Cały czas zachowuje najwyższa ostrożność, będąc gotowa do walki wręcz lub za pomocą magii.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.benomnitrix.pun.pl www.truckonline.pun.pl www.forumnowoscimedialne.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.sagaonaruto.pun.pl