No3D Corporation

Oficjalne Forum No3D, wita Cię


#46 2017-06-04 22:49:14

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Zabezpieczyć i przeszukać teren!
Wykrzyczałam rozkaz, gdy tylko opuściłam prom. Wskazuję na jednego z podległych mi dronów.
-Zamelduj dowództwu, że dotarliśmy na miejsce katastrofy i rozpoczynamy polowanie.
Spoglądam w stronę konwoju i patrzę na ślady ostrzału, by określić skąd uderzył wróg i jaką bronią może dysponować. Następnie sprawdzam mapę okolicy, by określić, czy w pobliżu znajduje się jakieś miasteczko lub inne miejsce, w który mogli by się przyczaić. Czekam również, na raport od dronów, które powinny coś wykryć.

Offline

#47 2017-06-04 22:53:44

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

W pobliżu jedyne miasto to Manehattan... poza tym najbliższe jest za daleko. Dron wysłał informacje. Mimo wszystko drony podłapały trop i ruszyły na północ. Wygląda na to iż wrogowie dysponują bronią automatyczną oraz ciężką... będzie trudno, bo mają też Alicorna bo na to wskazują ślady magii.

Offline

#48 2017-06-04 22:58:48

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Ruszam, za dronami, wyciągając jednocześnie pistolet z kabury.
-Skanować teren i zachować ostrożność. Raportować wszelki ruch na perymetrze. Pamiętajcie, że mamy ich znaleźć!
Ie w środku formacji, rozglądając się uważnie po okolicy. W każdej chwili jestem, gotowa do zrobienia uskoku i wdania się w kontakt ogniowy.

Offline

#49 2017-06-04 23:04:24

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

W połowie drogi zauważyłaś coś dziwnego. W niektórych miejsach powietrze falowało. Drony nic nie wykrywały ale wciąż były czujne. Nagle coś ci się przypomniało. Magia alicornów "Chmura niewiedzy" sprawia iż można stać się niewidzialnymi, a ktoś z umiejętnościami Twilight można to dać na parę miejsc... drony nie mają szans wykryć tego zaklęcia... dowiedziałaś się kiedy ktoś z góry krzyknał
- ZA WOLNOŚĆ! - krzyknął jakiś Lukarianin i otworzył do was ogień, a za nim poszła pozostała 15 rebeliantów. Gdzieś w oddali zobaczyłaś lawendową plamę która śmignęła. Drony zaczęły strzelać do rebeliantów, tak jak i te ciężkie. Jesteś odsłoniona.

Offline

#50 2017-06-04 23:10:11

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Już chciałam krzyknąć, że weszliśmy w pułapkę, ale rebelianci mnie uprzedzili. Strzeliłam w stronę pierwszego lepszego rebelianta, po czym rzuciłam się na ziemię i przeturlałam i znów dałam ognia.
-Ona tu jest! Wpadliśmy w zasadzkę!
Rzuciłam szybki raport sytuacyjny do sztabu i zaczynam strzelać do kolejnych rebeliantów, chowając się za jakąś osłoną.
-Zabić ich! Księżniczkę żywcem brać!

Offline

#51 2017-06-04 23:14:30

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Rozkaz Rozkaz! - krzyknęły wszystkie jednocześnie. Dron po twojej lewej wydał pierwszy strzał i trafił rebelianta w głowe gwoździem kolejowym. Naprawdę paskudny widok. Na jednego drona wypadało 3 rebeliantów... a z tymi dwoma co jeden strzał robił poważne uszczerbki na otoczeniu (i twoich uszach), walka raczej była dla was. Nagle zauważyłaś jak z jednego z drzew błysnął fioletowy promień który przebił drona chudego oraz jednego opancerzonego na wylot, po czym padły. Widać iż tam siedzi cel. Dron opancerzony wycelował w drzewo, lecz nie w źródło strzału ale w korzeń by wywrócić owy chwast.

Offline

#52 2017-06-04 23:23:19

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Wyciągam rapier, by wspomóc się w walce z rebeliantami. Przesyłam wiadomość do dowództwa. "Wdaliśmy się w kontakt z grupą księżniczki. Trwa wymiana ogniowa. Przebijamy się w stronę miast."
Przeskakuję za kolejną osłonę, strzelając do rebeliantów lub tnąc ich rapierem jeżeli są wystarczająco blisko.
-Wybijcie tych zdrajców! Nie możemy dopuścić ich w stronę miasta! A księżniczkę chcę żywą!

Offline

#53 2017-06-05 15:27:51

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Rebelianci zaczęli was spychać do tyłu, lecz ostrzał dronów był lepszczy co spowodowało iż padło kolejnych dwóch lukarian. Zauważyłaś iż jeden kuc jest podobny do tego co był w twojej willi. To ten co zniszczył kamerę. Miał on snajperkę i wycelował w opancerzonego. Zamiast strzelić w korpus, strzelił mu w nogę co sprawiło iż stracił równowagę w momencie kiedy chciał wystrzelić sprawił iż zamiast tego strzelił w innego opancerzonego, przechodząc go na wylot. Twilight po chwili zeskoczyła z drzewa i chwyciła pręt którym przebiła Chudzielca. Następnie wyciągnęła pistolet i strzeliła do następnego trafiając go w "głowę". Widziałaś iż ma na sobie tarcze magiczną. Niektórzy z rebeliantów zeszli na wasz poziom.

Offline

#54 2017-06-05 16:08:04

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Przymierzam i posyłam kilka strzałów w stronę ogiera, który prawdopodobnie był u mnie. Widząc coraz gorsza sytuacje taktyczna postanawiam odskoczyć w tył i zaczynam się wycofywać w stronę pojazdów.
-Odwrót z ubezpieczeniem ogniowym!
Jednocześnie składam raport do dowództwa.
-Tu inkwizytor Elbereth de Potiers! Wróg przejmuje przewagę ogniowa! Wycofujemy się!

Offline

#55 2017-06-05 16:34:51

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Wycofujcie się, tylko dajcie wrażenie iż coś ukrywamy - powiedział ci Dyrektor przez radio. Widziałaś jak Rebelianci ostrzelali was, lecz po chwili zaczęli się wycofywać sami. Uznali pewnie iż jesteście już tak uszczupleni iż wasza dalsza ekspedycja już nie ma sensu więc postanowili prysnąć. Twilight zwinęła sie jako ostatnia.

Offline

#56 2017-06-05 16:48:57

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Wy trzej! Ruszyć w pogoń za rebeliantami! Reszta do pojazdów! Przegrupowujemy się do pozycji ETX 223!
Ruszam biegiem i wraz z pozostałymi droidami, kierujemy się w stronę zamarkowanej pozycji. Gdy jestem w wachadlowvu to przesyłam raport do dowództwa.
- Wysłałam trzy droidy jako straszaki i wyruszam w stronę ETX 223, później udam wznowienie pościgu.

Offline

#57 2017-06-05 16:59:18

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

Wszystko ruszyło tak jak oczekiwano. Jeden wachadłowiec był pusty więc ruszył po uzupełnienie. Po jakimś czasie wznowiliście pościg i złączyłaś się z oddziałami które goniły. Dron ci zakomunikował iż Rebelianci użyli pola maskującego gdyż nagle stracili ich z pola widzenia. Ukradkiem widzisz iż jednak są nieopodal co prawdopodobnie oznacza iż podsłuchują. Czyli teraz masz IDEALNĄ okazje.

Offline

#58 2017-06-05 17:36:30

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-wracamy do miasta! Dostaliśmy ważniejszy rozkaz.
Obracam się i kieruje w stronę lądowiska.
-Szybciej! Książę nie będzie czekać! Ruchy!
Wracam do wahadłowca wraz z droidami i gdy jestem w środku, to składam meldunek dyrektorowi.
-Wracamy do miasta. Ścigaliśmy ich, ale zniknęli. Jednak wabik został rzucony.

Offline

#59 2017-06-05 18:01:33

KougatKnave3

Legat

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 13801
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

- Dobra robota. Wracajacie do miasta i do mojego gabinetu - powiedział i wachadłowce ruszyły do was. Kiedy wylądowałaś czekał na ciebie Carrot. Razem ruszyliście potem do CIB.
- Dostałem informacje iż przyleci Galax na kontrole. Chce sprawdzić jak się mają prototyp nowej broni oraz odrazu odebrać Twilight.

Offline

#60 2017-06-05 19:04:43

Voltiur2

Użytkownik RPG

Zarejestrowany: 2017-06-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: [EBF]Inkwizycja[Elbereth Luisa de Poitiers]

-Rozumiem.
Spoglądam na dyrektora.
-Czy jest coś jeszcze, czy póki co jestem wolna? Chciałabym odpocząć przed przybyciem Galacja i ewentualna pogonią za Twilight.
Jeżeli nie ma dla mnie zadania to idę się umyć i odpocząć oraz coś zjeść.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumnowoscimedialne.pun.pl www.truckonline.pun.pl www.benomnitrix.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.nilfn.pun.pl